Śniadanie Hotelarza w Sopocie – GALERIA ZDJĘĆ   "HOTELARZ"

W poniedziałek 7 października w hotelu Sopot odbyło się 10. już spotkanie z cyklu „Śniadań Hotelarza” poświęcone tym razem rynkowi hotelowemu w Sopocie. Patronem merytorycznym wydarzenia była globalna agencja doradcza CBRE. Relację z dyskusji opublikujemy w listopadowym wydaniu "Hotelarza".

Podczas debaty w której wzięło udział ponad 20 uczestników, w tym m.in. prezydent Sopotu Jacek Karnowski, prezes IGHP i wiceprezes Orbisu Ireneusz Węgłowski, dyrektor działu hotelowego w CBRE Rafał Rosiejak i sekretarz generalny IGHP Marcin Mączyński, Anna Golec-Mastroianni z Sopockiej Organizacji Turystycznej, a także właściciele i dyrektorzy sopockich hoteli - Sofitel Grand, Sheraton, Sopot, Marriott, Rezydent, Focus i Molo, dyskutowaliśmy m.in. o tym, czy sopocki rynek hotelowy to raj dla inwestora i dyrektora, czy są jakieś problemy, z którymi muszą się zmagać, jak wyglądają relacje hotelarzy z miastem i jakie najwyższe ceny można osiągnąć za pokój dwusoobowy w szczycie sezonu, a który okres jest najsłabszy?

Szczegółową relację z dyskusji opublikujemy w listopadowym wydaniu "Hotelarza".

Fot. Ciszek Photo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *