Zdrojowa Invest & Hotels Sponsorem Złotym konferencji HT 2019   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Zdrojowa Invest & Hotels, pionier i lider condo hoteli oraz największy deweloper apartamentów wakacyjnych w Polsce, została Sponsorem Złotym organizowanej przez „Hotelarza” konferencji HT - Hotel Trends Poland & CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 25-26 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Jan Wróblewski, współzałożyciel i współwłaściciel holdingu weźmie ponadto udział w dyskusji 1. dnia konferencji, poświęconej rozwojowi rynku aparthoteli w Polsce.

Zdrojowa to pionier i lider rynku condo hoteli i apartamentów wakacyjnych w Polsce. W swoim portfolio ma kilkanaście obiektów, w tym Baltic Park Molo & Fort w Świnoujściu, największy kompleks apartamentowo-hotelowy na Wybrzeżu obejmujący Radisson Blu Resort oraz Hilton Resort & Spa, który otwarty ma zostać w przyszłym roku. Wkrótce Grupa powiększy się o budowane obecnie Radisson Hotel Szklarska Poręba i Radisson Resort Kołobrzeg. Kadra Zdrojowej liczy ponad 1200 osób.

   Organizowana przez wydawcę "Hotelarza" pod merytorycznym patronatem CBRE konferencja będzie już siódmą edycją Hotel Trends Poland & CEE, największego w Europie Środkowo-Wschodniej forum dla top Management branży hotelarskiej, gromadzącego w jednym miejscu kilkuset najważniejszych decydentów branży w regionie.

Uczestnikami wydarzenia są właściciele, inwestorzy i kadra managerska hoteli, prezesi i członkowie zarządów spółek hotelarskich, przedstawiciele globalnych i polskich sieci hotelarskich, firm deweloperskich, banków i funduszy inwestycyjnych, a także architekci, projektanci oraz najwięksi dostawcy produktów i usług dla hotelarstwa.

Dwudniowej konferencji towarzyszy także wieczorna gala, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej Hotelarz Roku 2019.

 Szczegóły na www.hotel-trends.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *