Best Western Premier Wrocław otwarty   OTWARCIA

We Wrocławiu naprzeciwko Dworca Głównego PKP przy ul. Gwarnej otwarty został 4-gwiazdkowy Best Western Premier City Center z 64 pokojami, dwoma salami konferencyjnymi łącznie na 100 osób, restauracją AleGwarno! strefą relaksu i garażem podziemnym. Operatorem i dzierżawcą hotelu jest grupa Dobry Hotel.

Pokoje wyposażone są m.in. w 42-calowe telewizory, zestawy do prasowania, sejfy i lodówki. Projekt obiektu został przygotowany przez krakowską pracownię SSC Architekci, a za wystrój wnętrz odpowiada biuro projektowe Loft z Gdyni. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław, która należy do grupy Gerdą Broker, za inwestycję odpowiada spółka PVI, powołana przez Gerda Broker do zarządzania procesami deweloperskimi w grupie, a operatorem obiektu Dobry Hotel, który zarządza już 10 hotelami w Polsce.  

– Best Western Premier Hotel City Center jest dla nas bardzo ważnym projektem. Mamy świadomość, że rynek hotelowy w mieście jest już niezwykle bogaty i różnorodny, dlatego zadbamy, aby nasza oferta wyróżniała się na tle konkurencji – mówił Leszek Mięczkowski, prezes Dobrego Hotelu przed otwarciem obiektu. Pokoje w hotelu Best Western Premier City Center sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 6,5 proc. zwrotu rocznie przez pierwsze trzy lata. Następnie nabywcy otrzymywać mają 85 proc. przychodów osiągniętych przez spółkę Gwarna Wrocław z dzierżawy całego obiektu hotelowego Dobremu Hotelowi.

To 20. hotel sieci Best Western w Polsce, drugi we Wrocławiu, a także drugi działający pod 4-gwiazdkową marką Best Western Premier obok hotelu w Krakowie. A we Wrocławiu to już piąty hotel otwarty w tym roku po The Bridge MGallery, Zoo Hotel, Korona Market Square i Traffic Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *