350 tys. zł z kolacji charytatywnej Lubicz & Friends w Grand Lubicz

W sobotę 16 listopada w hotelu Grand Lubicz w Ustce odbyła się już trzecia kolacja charytatywna z cyklu „Lubicz & Friends”. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział ponad 230 osób. Zebrano blisko 350 tys. zł na domy dziecka w Ustce i Słupsku.

Gośćmi specjalnymi tego wieczoru byli: szef kuchni Kurt Scheller, kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc oraz projektant mody Maciej Zień. Tegoroczna kolacja charytatywna była dedykowana lokalnym domom dziecka z Ustki oraz Słupska. W trakcie tego wieczoru udało się uzbierać 348 148 zł. Wszystkie środki finansowe zostaną przekazane na rzecz dzieci z lokalnych Domów dla Dzieci w celu poprawienia ich warunków socjalno-bytowych.

Jeszcze przed rozpoczęciem kolacji uzbierano ponad 130 tys. zł. 40 tys. pochodziło ze sprzedaży biletów - po 200 zł od osoby - a reszta została zebrana ze sprzedaży pakietów sponsorskich. Pozostałą kwotę zebrano w trakcie kolacji z licytacji. M.in. licytowano vouchery zaprzyjaźnionych hoteli w całej Polsce, a także cenne i pamiątkowe przedmioty np. piłkę reprezentacji Polski wraz z koszulką wylicytowano za 20 tys., a za 30 tys. suknię, którą na zamówienie zwycięzcy uszyje Maciej Zień. Tą licytację osobiście prowadził sam projektant.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *