Orbis ogłasza otwarcie dwóch hoteli pod nową marką TRIBE   INWESTYCJE  KONFERENCJE "HOTELARZA"

Grupa Orbis ogłosiła podczas konferencji Hotel Trends Poland&CEE, plany otwarcia dwóch własnych hoteli, które działać będą pod marką TRIBE - Warszawa Bracka i Kraków Stare Miasto.

„Dwie nowe inwestycje Orbisu potwierdzają naszą strategię rozwoju i umacniają naszą pozycję lidera rynku nieruchomości hotelowych w Europie Wschodniej. TRIBE - nowa marka z segmentu lifestyle, oferująca innowacje i nowe doświadczenia hotelowe, potwierdzi dynamikę rozwoju Grupy w niezaprzeczalnie kluczowych lokalizacjach. Hotele w Warszawie i Krakowie z pewnością będą miały atrakcyjną i konkurencyjną ofertę. Jesteśmy przekonani, że TRIBE wprowadzi nową jakość i energię na rynek hotelowy w Polsce.” - powiedział Gilles Clavie, prezes i dyrektor generalny Orbis SA.

TRIBE Warszawa Bracka zaoferuje 113 pokoi, bar i restaurację, zaplecze konferencyjne i strefę fitness. Hotel będzie zlokalizowany w sercu Warszawy, przy ulicy Brackiej (dawna siedziba Orbisu), obok ronda de Gaulle'a. Otwarcie hotelu planowane jest na 2022 r.

TRIBE Kraków Stare Miasto to nowy projekt oferujący 170 pokoi, restaurację, kącik kawowy i bar, centrum fitness i saunę. Hotel będzie zlokalizowany w centrum Krakowa, przy ulicy Worcella – tuż obok centrum handlowego Galeria Krakowska i dworca kolejowego. Hotel ma zostać otwarty w 2022 r.

Nowe projekty inwestycyjne Orbisu w Warszawie i Krakowie będą spełniały wymagania postawione budynkom ekologicznym i zostaną realizowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i certyfikacją BREEAM - systemem oceny budynków pod kątem ich wpływu na środowisko.

„Celem Grupy Orbis są hotele przyjazne środowisku, które pozostawiają jak najmniejszy „ślad węglowy”, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do jakości całego projektu inwestycyjnego.” - wyjaśnia Dariusz Gul, dyrektor ds. inwestycji w Grupie Orbis.

W TRIBE inteligentny design leży w DNA marki. Wszystko musi być zaprojektowane tak, aby zwiększyć poczucie przestrzeni, zaakcentować wystrój i wzmocnić pozytywne doznania gościa. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Orbis wybrał w międzynarodowym konkursie partnera projektowego dla obu inwestycji - Stone Designs. Hiszpańska firma z siedzibą w Madrycie może pochwalić się 25-letnim międzynarodowym doświadczeniem w projektowaniu wnętrz.

„Oba hotele będą miały swój własny, niepowtarzalny motyw. Ich nowoczesność i wyjątkowość przejawią się przede wszystkim w koncepcji, zaprojektowanych elementach, wyjątkowym doborze materiałów i tekstur.
Inspiracją dla TRIBE Warszawa Bracka są przede wszystkim neony, Art Deco, moda, noc i materiały takie jak kamień, marmur, ciemne drewno i aksamit. Tym, co wyróżni hotel TRIBE Kraków Stare Miasto będzie sztuka, kino, seria TWIN PEAKS oraz wpływ artystyczny Williama Egglestona i Edwarda Hoppera. W projekcie wykorzystamy charakterystyczne, wykonane na zamówienie wzory i materiały.” - wyjaśnia Isabel Galindo, Business Development Manager z Stone Desings.

TRIBE jest nową marką Accoru w segmencie lifestyle i ma na celu zaskakiwać podróżnych oryginalną, ekscytującą i starannie dobraną ofertą, która koncentruje się na stylu, a nie na cenie.

Marka TRIBE to obecnie jeden hotel w Australii (126 pokoi). Dziesięć innych otwarć zaplanowano do 2022 r. w Europie i w regionie Azji i Pacyfiku - w sumie ponad 1700 pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *