W Szklarskiej Porębie otwarto aparthotel Five Seasons tylko dla dorosłych   OTWARCIA

Grupa Górskie Resorty otworzyła w Szklarskiej Porębie aparthotel Five Seasons dla gości powyżej 16 roku życia. Obiekt oferuje 29 apartamentów, w tym część z prywatnymi saunami (rozbudowany ma zostać o kolejne 40 apartamentów), trzy gabinety SPA i restaurację. Butikowy Five Seasons  jest częścią resortu Platinum Mountain.

Apartamenty składają się z salonu, sypialni i balkonu, a apartamenty Classic Plus również z sauny w łazience. W strefie SPA oferowane są masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne i upiększające, skomponowane na bazie tradycyjnych japońskich receptur.– Do tej pory skupialiśmy się głównie na rodzinnych resortach z atrakcjami. Tym razem, pragnąc zadbać o zróżnicowany profil gości, postawiliśmy na kameralny aparthotel, głównie z myślą o tych, którzy pragną zrelaksować się w ciszy i spokoju na łonie natury. Od pewnego czasu docierały do nas głosy osób, które szukają takiego miejsca na wypoczynek, stąd też pomysł na strefę ciszy, która obejmuje cały obiekt – mówił przed otwarciem obiektu Jakub Bączykowski, dyrektor generalny Górskich Resortów.

Five Seasons wchodzi w skład Platinum Resort, w którego ramach w listopadzie po drugiej stronie ulicy otwarty został 5-gwiazdkowy Platinum Mountain Hotel & SPA ze 147 pokojami, 430 m kw. powierzchni konferencyjnej i salonem Dr Irena Eris Beauty Partner, a wkrótce otwarta ma zostać druga cześć kompleksu – Platinum Apartments ze 180 apartamentami. W Szklarskiej Porębie działa też drugi kompleks grupy Górskie Resorty – Blu Mountain Resort.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *