Nowy właściciel i zmiany w hotelu Ossa Conference & Spa   INWESTYCJE

Jeden z największych hoteli konferencyjnych w Polsce, położony między Warszawą a Łodzią hotel Ossa Conference & Spa, przeszedł w ręce nowego właściciela, którym została spółka TMS Ossa, należąca do zarejestrowanej na Cyprze spółki Tobe Investments Group Limited.

W ostatnich latach obszernie informowaliśmy o wydarzeniach rozgrywających się wokół obiektu i próbach utrzymania go przez poprzednią właścicielkę, Małgorzatę Chechlińską (więcej m.in. TU i TU). Później obiekt został wystawiony na sprzedaż przez syndyka.

Nowy właściciel wdraża aktualnie w obiekcie szereg zmian. Remontowane są sale konferencyjne, które zostaną oddane do użytku w marcu tego roku. Zakres prac obejmuje ich kompleksowy remont, a także przebudowę foyer, oraz instalacje nowoczesnego sprzętu oświetleniowego i audio-wizualnego.

Jak deklaruje dyrekcja, spodziewać się można także zwrotu hotelu w kierunku eco-friendly. Rozwinąć ma się także gastronomia. Już teraz powstał kolejny punkt w ofercie gastronomicznej hotelu, Spiżarnia w której kupić można regionalne wyroby takie jak dżemy, czy powidła.

Ossa to jeden z największych hoteli w Polsce. Dysponuje 523 pokojami, centrum kongresowym z największą salą na 1,6 tys. osób oraz 35 mniejszymi, częścią wystawienniczą o powierzchni 3,5 tys. m kw., pięcioma restauracjami, strefą SPA & wellness z basenem, parkingiem na 800 aut i dwoma lądowiskami dla helikopterów. Budowa kosztowała 260 mln zł., a dyrektorem obiektu jest Anna Krawczyk.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *