Blue Marine Mielno z tytułem „Hotel z Pomysłem 2019” w kategorii „Głosowanie Czytelników”   "HOTELARZ"

Równo o północy z 31 grudnia na 1 stycznia zakończyło się głosowanie w którym Czytelnicy „Hotelarza” głosowali na swoich faworytów w tegorocznej edycji konkursu „Hotel z Pomysłem 2019”. Najwięcej, bo aż 10 154 głosy zebrał aparthotel Blue Marine Mielno, zdobywając tym samym tytuł „Hotelu z Pomysłem 2019” w kategorii „Laureat Czytelników”. W styczniowym „Hotelarzu” ogłosimy zwycięzców w pozostałych kategoriach, których jak co roku wybierze Kapituła złożona z ponad 20 branżowych specjalistów.

W tegorocznej edycji konkursu startuje 49 obiektów i rywalizują w kategoriach Debiut Roku, Hotel 4-5 gwiazdek, Hotel 1-3 gwiazdki, Obiekt nieskategoryzowany, SPA, Obiekt w budynku zabytkowym, W mieście i Poza miastem.

Obiekt który uzyska najwięcej głosów zdobędzie też tytuł „Hotelu z Pomysłem 2019”. Kategorią dodatkową konkursu jest Głosowanie Czytelników „Hotelarza”, które w tym roku trwało przez dwa ostatnie miesiące minionego już roku. Nasi Czytelnicy poprzez stronę internetową oddali łącznie 22 019 głosów na swoich faworytów. Kolejne miejsca na podium zajęły hotele Focus Premium Sopot (6 140 głosów) i Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery by Sofoitel (1183 głosy).

Blue Marine Mielno dysponuje 240 pokojami oraz apartamentami i jest największym obiektem hotelowym w Mielnie. Ruszył pięć lat temu, a teraz prowadzi go spółdzielnia właścicieli.

Blue Marine położony jest w Mielnie-Unieściu, z dala od centrum miejscowości. Lokalizacja oraz rozbudowane zaplecze całorocznych usług dodatkowych sprawiają, że aparthotel wybierany jest przede wszystkim przez rodziny z dziećmi.

W nowo oddanym, uruchomionym w ubiegłym roku skrzydle uruchomiono sale zabaw: dla mniejszych dzieci ruszyła strefa z wielkim statkiem pirackim wyposażonym w zjeżdżalnie i basen z kulkami, dla nieco większych powstał pokój z atrakcjami, które najchętniej wybierają nastolatki, czyli sala z grami elektronicznymi, piłkarzykami i cymbergajem. Rozbudowa objęła elementy związane z atrakcjami nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Powiększono strefę gabinetów SPA, zmodernizowano i powiększono także strefę restauracyjną – powstały dwie nowe sale, lobby bar i kawiarnia.

Obiekt zyskał też dwie dodatkowe windy, w tym jedną panoramiczną. Po rozbudowie ośrodek Blue Marine Mielno dysponuje 240 pokojami i apartamentami, co daje mu pierwsze miejsce w Mielnie. Obiekt powstał w formule condohotelu pięć lat temu. Jest jednym z dwóch condohoteli w Polsce, którymi zarządzają spółdzielnie powołane bezpośrednio przez właścicieli lokali.

Sponsorem konkursu jest dostawca wózków hotelowych, firma Polor.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *