Aleksandra Prędka zarządza kompleksem Novotel & ibis Łódź Centrum   PERSONALIA

Aleksandra Prędka, zarządzająca ibisem Warszawa Centrum, została dyrektor generalną kompleksu Novotel & ibis Łódź Centrum, a Milena Kozik, która kierowała łódzkim ibisem, dyrektor operacyjną kompleksu. Dotychczasowa dyrektor Novotelu Łódź, Magdalena Fohue, została dyrektor generalną hotel Holiday Inn Express Airport w Warszawie.

Aleksandra Prędka

Aleksandra Prędka związana jest z hotelarstwem od 16 lat. Zaczynała w dziale gastronomii łódzkiego ibisa w 2004 r.  Trzy lata później została zastępcą kierownika restauracji w tym hotelu. W latach 2008-2009 była zastępcą dyrektora w nowo otwieranych hotelach ibis Budget Katowice Centrum, Wrocław Południe i Wrocław Stadion, a przez kolejne trzy lata kierowane ibisem Budget Toruń. W 2012 r. została dyrektor generalną ibisa Częstochowa, w 2013 r. – ibisa Łódź, a w 2014 – ibisa Warszawa Centrum, z którego przeszła do połączonych pod koniec ubiegłego roku w jedną strukturę zarządczą hoteli Novotel & ibis Łódź. Milena Kozik zanim trafiła do Łodzi była zastępcą dyrektora ibisa Budget Toruń i dyrektorem ibisa Budget Wrocław Południe. Magdalena Fohue łódzkim Novotelem kierowała od 2016 r., a wcześniej zarządzała hotelami ibis w Zabrzu i Łodzi.  W latach 2007-2015 pracowała w hotelach ibis i Novotel w Wlk. Brytanii.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *