Wybrano dyrektora NOBU Hotelu   PERSONALIA

Dyrektorem generalnym powstającego w centrum Warszawy NOBU Hotelu ze 117 pokojami został Anthony Campaniaris, dotychczas związany z rynkiem hotelarskim w Toronto. Hotel otwarty ma zostać w połowie roku, w ramach rozbudowy hotelu Rialto o nowoczesne skrzydło, a na jego otwarciu pojawić może się Robert De Niro.

Karierę zaczynał na recepcji Granite Club i Metropolitan Hotel. W latach 2006-2009 r. pracował w Hiltonie najpierw jako kierownik recepcji , a potem executive level manager. Następnie był zastępcą dyrektora generalnego Hilton Garden Inn, dyrektorem operacyjnym Hazelton Hotel, przez pięć lat dyrektorem sprzedaży i rozwoju biznesu w luksusowym Shangri-Li, który wprowadzał na rynek. Przed przyjazdem do Warszawy wprowadził i przez trzy lata zarządzał hotelem Andore House.

Warszawski NOBU będzie piątym hotelem w Europie tej sieci stworzonej przez Roberta De Niro, szefa kuchni Nobu Matsuhisę i producenta filmowego Meira Tepera. Obecnie działa blisko 40 restauracji Nobu, a pierwszy butikowy Nobu Hotel otwarty został w 2013 r. w Caesars Palace w Las Vegas. Warszawski hotel powstaje w ramach rozbudowy Rialto w zabytkowej kamienicy o nowe skrzydło z 80 pokojami, utrzymane w zupełnie odmiennym od niego, nowoczesnym stylu z przeszkloną elewacją. Właścicielem jest Tacit Investment.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Wybrano dyrektora NOBU Hotelu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *