Dzieci za darmo w dwóch hotelach sieci NAT

Nadmorskie hotele sieci NAT w Jarosławcu i Sarbinowie k. Mielna wprowadziły specjalną ofertę darmowego pobytu dziecka na tygodniowych turnusach w okresie zimowo-wiosennym. Tygodniowy pobyt wraz z opiekunem to koszt wyłącznie pobytu osoby dorosłej Dziecięce pakiety obejmują też programy zdrowotne, profilaktyczne i ruchowe.  

Hotel NAT w Jarosławcu

W 3-gwiazdkowym hotelu NAT w Sarbinowie pakiet „Dziecko i JA” obejmuje tygodniowy pobyt z wyżywieniem dla dziecka i opiekuna. Obok zajęć plastycznych, gimnastyki mózgu czy seansów bajkowych każde dziecko do 12. roku życia może wziąć udział w programie wzmacniającym odporność (światłoterapia, inhalacje, gimnastyka oddechowa) lub w programie profilaktyki wad postawy (zajęcia sportowe i gimnastyka korekcyjna).

Z kolei 3-gwiazdkowy hotel NAT w Jarosławcu przygotował tygodniowy pakiet „Szczęśliwe Dziecko i Wypoczęta Mama”, a w nim dla dzieci do 14. roku życia: inhalacje solankowe, zabiegi fizjoterapeutyczne, gimnastyka oddechowa i zajęcia ruchowe, a także zajęcia z animatorem i seanse bajkowe. W obu hotelach atrakcje czekają także na opiekunów. W cenie pobytu mogą skorzystać z hotelowej oferty SPA, zabiegów rehabilitacyjnych oraz wziąć udział w spotkaniach przy ognisku.

– Nasze nadmorskie hotele od wielu lat cieszą się uznaniem gości, szczególnie rodzin z dziećmi – mówi Lucjan Karasiewicz, prezes Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej, właściciela sieci NAT.  – Bliskość plaży i atrakcji turystycznych, połączona z hotelową bazą zabiegową i rekreacyjną oraz świeżym powietrzem gwarantują udany wypoczynek o każdej porze roku. Wiemy, że wielu gości planuje dodatkowy pobyt nad morzem pod kątem zdrowotnym swoich pociech w okresie zimowo-wiosennym, stąd też pomysł na ofertę.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *