Piotr Madej nowym dyrektorem egzotycznego kompleksu hotelowego na Langkawi   PERSONALIA

Piotr Madej, ostatnio zastępca dyrektora generalnego w hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel w Warszawie, został dyrektorem generalnym The Andaman, Luxury Collection Resort na wyspie Langkawi na Morzu Adamańskim.

Piotr Madej posiada ponad 18-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Zaczynał od pracy na stanowisku recepcjonisty w hotelu Green Park Resort we włoskiej Pizie. Następnie związał się z siecią AC Hotels (należącą obecnie do grupy Mariott Int.), gdzie był m.in. kierownikiem pionu hotelowego obiektu w Mediolanie, zaangażowanym także w projekty otwarć hoteli w Bolonii, Alicante i Madrycie. W 2007 roku objął stanowisko duty managera, a następnie kierownika operacyjnego Novotelu Warszawa Centrum, jednego z największych hoteli w Polsce z 733 pokojami. Po trzech latach przeszedł na stanowisko kierownika sprzedaży warszawskiego hotelu Intercontinental. W 2012 roku objął funkcję dyrektora sprzedaży w 5-gwiazdkowym City Park Hotel & Residence, a następnie dyrektora sprzedaży na grupę. Kolejno związany jako dyrektor zarządzający z siecią Q Hotes, a następnie zastępca dyrektora generalnego w hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel w Warszawie.

Wybudowany w 1996 roku The Andaman, a Luxury Collection Resort, Langkawi położony jest w lesie deszczowym z prywatną plażą. Dysponuje 178 pokojami. Langkawi to archipelag na Morzu Andamańskim, w odległości 30 km na zachód od północnej części Półwyspu Malajskiego. Składa się ze 104 wysp, z których największą jest wyspa Langkawi, z głównym miastem Kuah. Administracyjnie archipelag stanowi część malezyjskiego stanu Kedah, graniczącego z Tajlandią.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *