Hotel Sheraton Sopot Conference Center & Spa oficjalnie otworzył centrum konferencyjno – bankietowe o powierzchni 4 tys. mkw.

To największy tego typu obiekt w Trójmieście.Centrum konferencyjne hotelu Sheraton Sopot mieści się w Domu Zdrojowym, który powstał w ramach inwestycji Centrum Haffnera. Składa się z dziesięciu nowocześnie wyposażonych sal. Atrakcją obiektu jest elegancka sala balowa Marco Polo o wysokości 15 m i powierzchni 360 mkw. Powierzchnia sali stwarza szeroką gamę możliwości aranżacji wnętrza, mogą tu być organizowane kongresy, bale, wesela, ale również kameralne koncerty. Ponadto w centrum konferencyjnym znajduje się aula multimedialna - Christopher Columbus o powierzchni 560 mkw., która jest w stanie pomieścić 650 osób, ale też może być podzielona na cztery mniejsze. Podstawowy pakiet konferencyjny hotelu Sheraton Sopot Conference Center & Spa obejmujący wynajem sali, dwie przerwy kawowe oraz lunch z napojami kosztuje 175 zł od osoby.Sheraton Sopot, Conference Center & Spa jest 5-gwiazdkowym hotelem posiadającym 189 pokoi oraz ekskluzywne piętro Club Floor, na którym znajdują się apartamenty, pokoje o podwyższonym standardzie oraz Club Lounge.

Źródło: Hotelarz

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *