Za rok ruszy Vienna House R.evo

Wiosną 2020 r. w centrum Katowic otwarty ma zostać hotel pod nową marką Vienna House R.evo. 4-gwiazdkowy hotel zaoferuje 203 pokoje i apartamenty na dłuższe pobyty. Inwestorem jest polska spółka Pinewood Investment Management, a Vienna House będzie dzierżawcą obiektu.

Hotel powstanie na rogu ul. Sokolskiej i Skargi w byłym budynku biurowym firmy Energożelbet, w bliskim sąsiedztwie hotelu Vienna House Easy. W hotelu znajdą się m.in. coworkingowa strefa Work&Play, sale na spotkania, a także pralnia i paczkomat. Koncept R.evo ogłoszony został w 2018 r. Obiekt w Katowicach będzie pierwszym pod tą marką, kolejny powstaje w Monachium. Mają one łączyć w sobie pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne z nowoczesnym designem i luźną atmosferą. Jak tłumaczy sieć Vienna House: „Klasyczne kategorie hoteli nie mają tu zastosowania. Nowa linia hoteli Vienna House to coś pomiędzy rewolucją a ewolucją w hotelarstwie, inspirowaną tym, jak ludzie chcą dziś mieszkać i pracować. Oferuje nowoczesną infrastrukturę techniczną i miejski styl w tętniących życiem dzielnicach miast”. W Vienna House R.evo goście będą mogli skorzystać z jednego noclegu, mieszkać przez kilka miesięcy albo wynająć miejsce do pracy tylko na pół dnia roboczego. – Vienna House R.evo jest jak współcześni ludzie: mobilny, naturalny, ciekawy i otwarty – opisuje markę Rupert Simoner, prezes zarządu Vienna House. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *