RÓWNO ZA MIESIĄC 25 maja Hotel Investment Trends w nowej formule   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Szanowni Państwo,

biorąc pod uwagę aktualną sytuację związaną z rozwojem epidemii COVID-19 w Polsce i na świecie, podjęliśmy decyzję o przeformatowaniu naszej wiosennej konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE, która odbędzie się 25 maja tego roku.

Panel otwierający ubiegłoroczną edycję wydarzenia

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników uznaliśmy, że organizacja stacjonarnej konferencji w I półroczu tego roku niosłaby zbyt duże ryzyko. Niemniej wiemy również jak ważne w obecnych trudnych czasach jest wysłuchanie opinii i możliwych scenariuszy kreślonych przez liderów rynku. Dlatego też postanowiliśmy zorganizować wirtualne, interaktywne forum w tym samym terminie.

Chcemy, aby edycja specjalna wideokonferencji Hotel Trends Poland 2020-przyszłość i wyzwania przed branżą hotelarską, była spojrzeniem w przyszłość polskiego hotelarstwa zarówno w aspekcie inwestycyjnym, jak i operacyjnym. Zamierzamy poznać i ocenić zmiany, jakie zdaniem liderów rynku zajdą w najbliższym czasie. Postaramy się też odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania branży. Jak hotele powinny dostosować się do nowej rzeczywistości? W jaki sposób budować zaufanie gości? Jakie obiekty mają szansę odbudować się jako pierwsze? Jak kształtować politykę cenową? Jak zapewnić maksymalne bezpieczeństwo gościom i jak budować biznes odpowiedzialny społecznie w tych trudnych czasach?

Jeszcze w tym tygodniu przedstawimy Państwu listę 10 paneli dyskusyjnych, których tematykę opracowaliśmy we współpracy z naszymi partnerami i która w naszej ocenie ocenie odzwierciedla najbardziej aktualne zagadnienia. Chcemy byście to Państwo swoimi głosami wybrali spośród nich 5 tematów, które zaproszeni przez nas do studia eksperci przedyskutują podczas wideokonferencji na żywo już 25 maja.

Stacjonarnie zaś mamy nadzieję spotkać się z Państwem w hotelu Renaissance, podczas VIII jesiennej edycji Hotel Trends Poland&CEE.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *