Sheraton w Sopocie ponownie otwarty. Z Ecolab

15 maja hotel Sheraton Sopot ponownie otworzył swoje drzwi. Na otwarcie przygotowano wiele specjalnych pakietów oraz atrakcji dla gości. Gospodarze hotelu podkreślają – jesteśmy gotowi przyjmować gości w zmienionej rzeczywistości, z zachowaniem nowych procedur dotyczących bezpieczeństwa.

Widzimy, że przerwa w normalnym funkcjonowaniu świata, a co za tym idzie naszego hotelu, była zbyt krótka, aby zmienić naszych gości. Prognozy dotyczące obłożenia na najbliższy weekend są obiecujące – mówi Artur Zawadzki, dyrektor Hotelu Sheraton w Sopocie. – Przez ostatnie dni pracowaliśmy nad tym, aby dostosować hotel do nowych standardów, wprowadziliśmy „Specjalny protokół Czystości” przy współpracy z firmą ECOLAB. Zgodnie z tym protokołem wspieranym przez najwyższe standardy sieci Marriott, dbałość o czystość i skuteczna dezynfekcja hotelowych pokoi gościnnych, obszarów publicznych oraz hotelowego zaplecza, w pełni pokrywa się ze wszystkimi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju wydanymi dla branży hotelarskiej. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych gości i pracowników zawsze było i jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy gotowi na nową rzeczywistość, ale podkreślamy – nasze podejście do gości i misja, by przyjąć ich tak, by pobyt zapamiętali na długo pozostają niezmienne .

Położony tuż przy molo, posiadający swoją prywatną plażę Sheraton Sopot otwarty został w 2008 roku


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Sheraton w Sopocie ponownie otwarty. Z Ecolab

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *