Zadbaj o swoich gości i pracowników!   MATERIAŁ PARTNERA

Mając na uwadze wytyczne MR i GIS dotyczące funkcjonowania hoteli, obiektów, pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 warto zaopatrzyć swój obiekt w urządzenia do dezynfekcji rąk Steripower. To Twoja gwarancja zminimalizowania ryzyka zarażenia koronawirusem.

Najwyższy poziom higieny


Obsługa urządzeń Steripower jest nie tylko intuicyjna i wygodna, ale przede wszystkim zapewnia wysoką skuteczność dezynfekcji rąk. Produkty z Steripower standard, mini 500, Picco 500 i SteriTower umożliwiają całkowicie bezdotykową obsługę – umieszczony we wnęce czujnik reaguje na obecność rąk uruchomieniem dyszy, która na ich powierzchni rozpyla preparat do dezynfekcji w formie mgiełki. W urządzeniach można zastosować dowolny płyn do dezynfekcji. Klient nie jest zobligowany do zakupu płynu dedykowanego, może wybrać płyn o dowolnej cenie i dowolnym składzie. Dzięki Steripower dezynfekcja rąk nie sprawia najmniejszych trudności użytkownikowi, a do tego zapewnia mu najwyższy poziom higieny w kontakcie z urządzeniem. Każde z nich może zostać zamontowane na dowolnej wysokości, dostosowanej do potrzeb użytkowników. Dezynfekcja rąk produktami Steripower jest w pełni intuicyjna i szybka.

Jakość i trwałość

Lata doświadczenia i zadowolenie potwierdzone przez szerokie grono firm, które zaufały marce Steripower, dowodzą trwałości urządzeń. Z urządzeń korzystają już hotele, gabinety SPA, salony fryzjerskie, galerie handlowe, gabinety lekarskie, piekarnie, lodziarnie, szkoły, przedszkola, kościoły, urzędy miast. Klientami firmy są m.in.: , Grupa KGHM Azoty, Muzeum Auschwitz, Cisownianka, Śnieżka, Toyota, OlimpLabs, Leiber Polska, Galeria Focus, kancelaria premiera, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, urząd miasta Bieruń. Na każdym etapie współpracy firma dba o to, by sprzęt dostarczany klientom służył im przez lata. Oferuje nie tylko sprzedaż najwyższej jakości produktów do dezynfekcji rąk, ale także fachową pomoc w ich montażu i użytkowaniu.

Znaczne oszczędności


Dezynfekcja rąk urządzeniami marki Steripower to gwarancja długofalowych oszczędności. Możliwe jest ustalenie dawki od 0,5 ml do 5 ml w krokach po o,5 ml. Z jednego litra można zrobić nawet 2000 zastosowań przy butelce 1 l. W urządzeniu Steripower 1 ml rozpylonego płynu odpowiada 3 ml w tradycyjnych dozownikach ręcznych. Wprowadzenie tych systemów do dezynfekcji może oznaczać dla obiektu nawet 5-krotnie mniejsze wydatki na codzienną higienę pracowników i gości. Sprzęt nie wymaga konserwacji i sprawdza się bezusterkowo przez lata użytkowania. Urządzenia mogą być opcjonalnie wyposażone w pilota do odczytywanie ilości zastosowań. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań zapewnia 3-ktornie wyższą efektywność niż tradycyjny płyn do dezynfekcji.

Naszą misją jest poprawa poziomu bezpieczeństwa i higieny we wszystkich dziedzinach życia. Już od 2003 roku dokładamy wszelkich starań, by dostarczać klientom najwyższej jakości sprzęt do dezynfekcji rąk i sprostać oczekiwaniom stawianym naszym produktom przez przedstawicieli najróżniejszych branż. Urządzenia Steripower sprawdzają się doskonale zarówno w gabinetach lekarskich oraz laboratoriach, jak i hotelach czy restauracjach. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego klienta – mówi Mateusz Klaja, właściciel….

Więcej informacji na www.steripower.pl i https://www.facebook.com/steripowerpolska


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

7 komentarzy do “Zadbaj o swoich gości i pracowników!

 1. Witam, czy potrzebujesz pilnej pożyczki?
  Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

  Potrzebujesz pożyczki na założenie firmy, ukończenie projektu, zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Jeśli to czytasz i wiesz, że potrzebujesz wsparcia finansowego, możesz po prostu napisać do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub napisz do nas bezpośrednio na WhatsApp przez: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ Twoja stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem.

  Funkcje i zalety;
  * Wygoda – Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
  * Elastyczna kwota – Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
  * Szybkie bezpośrednie finansowanie – otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
  * Elastyczne oprocentowanie 3%.
  * Wysokie wskaźniki akceptacji
  * Masz szansę wybrać datę spłaty – co tydzień, co miesiąc lub co rok przez okres od 1 do 30 lat.
  * Prosta aplikacja online.
  * Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
  * Brak ukrytych opłat

  Wiele osób boryka się z przedwczesnymi wyzwaniami finansowymi iz jakichś powodów tak trudno jest im uzyskać pożyczkę w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych.

  Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania dla swoich finansów, po prostu napisz do mojej firmy, a pomożemy Ci z pożyczką. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz z nami, składasz podanie w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe, naszym najwyższym priorytetem jest Twoja stabilność finansowa i będziesz pod opieką przez cały proces.

  Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
  E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB;
  WhatsApp: +447903159998

 2. Dzień dobry wszystkim, właśnie dostałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Global Provission, po tym, jak zostałem oszukany przez kilku fałszywych menedżerów na Facebooku, którzy twierdzą, że są pożyczkodawcą pożyczki, zanim mój przyjaciel skierował mnie do firmy pożyczkowej Global Provission, która w końcu mi pomogła moja pożyczka w wysokości 150000 $, więc przyjaciel, jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej: globalprovissioncompany@gmail.com lub whatsapp + 380660376104

 3. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy jesteś przedsiębiorcą? Czy jesteś w trudnej sytuacjisytuacja finansowa? A może potrzebujesz pieniędzy na założenie własnej firmy? lub płacisz rachunki lub płacisz za dom, samochód?pomoc Czy jesteś zainteresowany pożyczkami online? Potrzebujesz wiarygodnegoprywatny wierzyciel z udokumentowanym doświadczeniem? Jeśli tak, proszę o kontakt mailowy: Katarzynaobijiaku49@gmail.com

 4. Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup

  business? contact us now with your details to get a good

  Loan at a low rate of 3% per Annual email us:

  Do you need Personal Finance?

  Business Cash Finance?

  Unsecured Finance

  Fast and Simple Finance?

  Quick Application Process?

  Finance. Services Rendered include,

  *Debt Consolidation Finance

  *Business Finance Services

  *Personal Finance services Help

  Please write back if interested with our interest rate EMAIL: muthooth.finance@gmail.com
  Call or add us on what’s App +91-7428831341

 5. Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków, zakup domu, refinansowanie lub rozpoczęcie nowej działalności, pożyczki osobistej, zakup samochodu? itp. skontaktuj się z renomowanym pożyczkodawcą bez obawy o utratę. oferujemy pożyczkę osobom, które potrzebują pożyczki finansowej na 2% oprocentowania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać łatwą i szybką pożyczkę na naszą obsługę pożyczkową. skontaktuj się z nami, korzystając z jednego z poniższych danych. bermudez01960@gmail.com
  whatsapp: +48717166659

 6. Are you in NEED of a Quick Personal or Business Loan in this era of the Covid-19 pandemic? Guaranteed no repayments for the first 8 months, high approval decisions and a very low-interest rate fixed at 2% per annum. There are NO Credit Checks required. You can apply from any country in the world. Serious inquiries only! To discuss your scenario and to learn more details about our transaction procedure, terms and conditions Contact us today via email at: triumphantfinanceltd@gmail.com

 7. Potrzebujesz pilnej pożyczki na opłacenie rachunków, zakup domu, refinansowanie lub rozpoczęcie nowej działalności, pożyczkę osobistą, zakup samochodu? itp. skontaktuj się z renomowanym pożyczkodawcą bez obawy o utratę. oferujemy pożyczkę osobom, które potrzebują pożyczki finansowej na 2% oprocentowania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać łatwą i szybką pożyczkę na naszą obsługę pożyczkową. skontaktuj się z nami, korzystając z jednego z poniższych danych. bermudez01960@gmail.com
  whatsapp: +48717166659

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *