Zadbaj o swoich gości i pracowników!   MATERIAŁ PARTNERA

Mając na uwadze wytyczne MR i GIS dotyczące funkcjonowania hoteli, obiektów, pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 warto zaopatrzyć swój obiekt w urządzenia do dezynfekcji rąk Steripower. To Twoja gwarancja zminimalizowania ryzyka zarażenia koronawirusem.

Najwyższy poziom higieny


Obsługa urządzeń Steripower jest nie tylko intuicyjna i wygodna, ale przede wszystkim zapewnia wysoką skuteczność dezynfekcji rąk. Produkty z Steripower standard, mini 500, Picco 500 i SteriTower umożliwiają całkowicie bezdotykową obsługę – umieszczony we wnęce czujnik reaguje na obecność rąk uruchomieniem dyszy, która na ich powierzchni rozpyla preparat do dezynfekcji w formie mgiełki. W urządzeniach można zastosować dowolny płyn do dezynfekcji. Klient nie jest zobligowany do zakupu płynu dedykowanego, może wybrać płyn o dowolnej cenie i dowolnym składzie. Dzięki Steripower dezynfekcja rąk nie sprawia najmniejszych trudności użytkownikowi, a do tego zapewnia mu najwyższy poziom higieny w kontakcie z urządzeniem. Każde z nich może zostać zamontowane na dowolnej wysokości, dostosowanej do potrzeb użytkowników. Dezynfekcja rąk produktami Steripower jest w pełni intuicyjna i szybka.

Jakość i trwałość

Lata doświadczenia i zadowolenie potwierdzone przez szerokie grono firm, które zaufały marce Steripower, dowodzą trwałości urządzeń. Z urządzeń korzystają już hotele, gabinety SPA, salony fryzjerskie, galerie handlowe, gabinety lekarskie, piekarnie, lodziarnie, szkoły, przedszkola, kościoły, urzędy miast. Klientami firmy są m.in.: , Grupa KGHM Azoty, Muzeum Auschwitz, Cisownianka, Śnieżka, Toyota, OlimpLabs, Leiber Polska, Galeria Focus, kancelaria premiera, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, urząd miasta Bieruń. Na każdym etapie współpracy firma dba o to, by sprzęt dostarczany klientom służył im przez lata. Oferuje nie tylko sprzedaż najwyższej jakości produktów do dezynfekcji rąk, ale także fachową pomoc w ich montażu i użytkowaniu.

Znaczne oszczędności


Dezynfekcja rąk urządzeniami marki Steripower to gwarancja długofalowych oszczędności. Możliwe jest ustalenie dawki od 0,5 ml do 5 ml w krokach po o,5 ml. Z jednego litra można zrobić nawet 2000 zastosowań przy butelce 1 l. W urządzeniu Steripower 1 ml rozpylonego płynu odpowiada 3 ml w tradycyjnych dozownikach ręcznych. Wprowadzenie tych systemów do dezynfekcji może oznaczać dla obiektu nawet 5-krotnie mniejsze wydatki na codzienną higienę pracowników i gości. Sprzęt nie wymaga konserwacji i sprawdza się bezusterkowo przez lata użytkowania. Urządzenia mogą być opcjonalnie wyposażone w pilota do odczytywanie ilości zastosowań. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań zapewnia 3-ktornie wyższą efektywność niż tradycyjny płyn do dezynfekcji.

Naszą misją jest poprawa poziomu bezpieczeństwa i higieny we wszystkich dziedzinach życia. Już od 2003 roku dokładamy wszelkich starań, by dostarczać klientom najwyższej jakości sprzęt do dezynfekcji rąk i sprostać oczekiwaniom stawianym naszym produktom przez przedstawicieli najróżniejszych branż. Urządzenia Steripower sprawdzają się doskonale zarówno w gabinetach lekarskich oraz laboratoriach, jak i hotelach czy restauracjach. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala na dostosowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego klienta – mówi Mateusz Klaja, właściciel….

Więcej informacji na www.steripower.pl i https://www.facebook.com/steripowerpolska


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *