Hilton wprowadza globalny program Hilton EventReadyOdpowiadając na potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa grupom oraz poszerzając ofertę eventową, sieć Hilton ogłosiła start nowego programu skierowanego do branży MICE. Jego celem jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań organizatorom spotkań, a zarazem poczucia bezpieczeństwa ich uczestnikom. Hilton EventReady oraz CleanStay to kolejna faza niedawno uruchomionego programu Hilton CleanStay.

– W Hiltonie zawsze wierzyliśmy w siłę kontaktów osobistych i jesteśmy dumni z wyjątkowych doświadczeń, jakie nasi pracownicy tworzą wraz z organizatorami spotkań – mówi Chris Nassetta, prezes i dyrektor generalny sieci Hilton. – W dzisiejszych czasach zdajemy sobie sprawę, że dla osób organizujących spotkania oraz ich uczestników ważne jest zdrowie i bezpieczeństwo. Hilton EventReady dostarcza innowacyjne rozwiązania dla kompleksowej organizacji eventów – od elastyczności w ich planowaniu, poprzez protokoły dotyczące zachowania dystansu, aż do przejrzystości zasad dotyczących czystości i ciekawych opcji cateringowych. Główne założenia programu Hilton EventReady oraz CleanStay to: • protokoły czystości – program jest rozszerzeniem wcześniej obowiązujących podwyższonych standardów sanitarnych Hilton CleanStay odpowiadających na potrzeby związane z organizacją spotkań. Obejmuje wykorzystanie pieczęci bezpieczeństwa na drzwiach pokoi i sal, stacje sanitarne w częściach wspólnych oraz checklistę EventReady dla pomieszczeń; • elastyczność procesu rezerwacji oraz płatności – zdając sobie sprawę z wagi elastyczności w dzisiejszych czasach, personel Hiltona będzie współpracował z klientami w celu osiągnięcia wspólnych w celów za pomocą: o elastycznej oferty cenowej i elastycznych opcji wynajmu powierzchni oraz warunków umów, o uproszczonych umów przy organizacji małych spotkań, o Hilton EventReady Playbook, w którym przedstawiono profesjonalne wskazówki i rozwiązania, tj. Hybrid Meetings łączące spotkania na miejscu z wideokonferencjami, Room Sets oraz Creative Networking; • bezpieczne i społecznie odpowiedzialne rozwiązania – w celu organizacji spotkań i eventów w sposób odpowiedzialny, personel Hiltona współpracować będzie z klientami w celu osiągnięcia celów zaplanowanych wydarzeń z zachowaniem bezpieczeństwa zdrowotnego uczestników oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wykorzystane zostanie kreatywne rozplanowanie powierzchni eventowych i obsługi gastronomicznej gwarantujące zachowanie bezpiecznego dystansu oraz rozwiązania w obszarze dbałości o środowisko zgodnie z zasadami LightStay – nagrodzonej platformy Hiltona mierzącej odpowiedzialność społeczną biznesu.•

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *