Ogień w niezwykłej oprawie, ogrzewacze gazowe w hotelach i restauracjach   MATERIAŁ PARTNERA

W restauracyjnym ogrodzie, hotelowym patio czy tarasie urządzonym na dachu wieżowca najważniejszy jest niepowtarzalny klimat, który tworzą unikatowe meble, starannie wyselekcjonowane dodatki i nieprzeciętne akcesoria cudownie podkreślone naturalnym blaskiem ognia. Spektakl płomieni zamknięty w obudowie z naturalnego spieku kwarcowego perfekcyjnie łączy w sobie niebanalne wzornictwo, doskonałą funkcjonalność oraz szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu idealnie wpisuje się w potrzeby branży hotelarsko-restauracyjnej. Ogrzewacze gazowe Patio od marki Kratki to szybki i prosty sposób na niebanalny wystrój, która zachwyci każdego gościa!

W jak wypoczynek w blasku ognia

Debiutujące ogrzewacze gazowe Patio oraz Patio Mini to propozycja dla właścicieli restauracji i hoteli, którzy marzą o szybkiej, pięknej i ekonomicznej metamorfozie swoich obiektów. To, co wyróżnia premierowe modele polskiego producenta, to nie tylko zachwycająca wizja ognia oraz elegancka minimalistyczna obudowa jedynej w swoim rodzaju „lampy ogrodowej”, ale wykończenie dolnej części ogrzewacza spiekiem kwarcowym. Marka Kratki zadbała o to, by nowości w ich portfolio zdecydowanie zapadały w pamięć. Wspomnienia romantycznej kolacji, nocnych rozmów z przyjaciółmi pod rozgwieżdżonym niebem czy rodzinnej sjesty – a wszystko przy blasku naturalnego ognia – sprawią, że goście szybko wrócą, by znów poczuć ten magiczny, pełen ciepła klimat! Przyjemna temperatura sprawi, że degustacja dań i napojów może trwać do późnej nocy. Ogrzewacze gazowe w hotelu i restauracji to świetny sposób na to, by wieczorny chłód i zapadający zmrok nie przerywał gościom błogich chwil relaksu i sympatycznych spotkań z najbliższymi.

K jak klimatyczne otoczenie

Na rynku usług hotelarskich i restauracyjnych warto się wyróżniać niepowtarzalnym charakterem aranżacji. Wyjątkowy, czasem hipnotyzujący wręcz blask ognia zdecydowanie pozostaje w pamięci gości stanowiąc statement place całej przestrzeni. Przy wyborze restauracji jednym z istotnych elementów składających się na preferencje klientów będzie przyjemne ciepło i subtelne światło płynące z ogrzewacza. Klimatyczne otoczenie z niepowtarzalnym spektaklem naturalnych płomieni ognia sprawi, że wieczór będzie trwał i trwał… a goście degustując kolejne pozycje z menu będą podziwiać oświetlone naturalnym blaskiem wielkoformatowe płyty inspirowane marmurem, wapieniem czy skałami wulkanicznymi, z których wykonano obudowy premierowej serii ogrzewaczy marki Kratki.

I jak inwestycja, która się opłaca

Dla każdego hotelarza i restauratora niezwykle ważne jest to, by każda inwestycja przynosiła zamierzone efekty. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom marka Kratki stworzyła najnowszą kolekcję ogrzewaczy gazowych Patio, które wyróżniają się niebanalnym wzornictwem, mistrzowską funkcjonalnością, doskonałym bezpieczeństwem, ale także ich posiadanie przynosi konkretne korzyści.

Niezwykła ozdoba z pięknym ogniem w roli głównej przyciąga gości, ale także stanowi gwarancję tego, że mogą oni przebywać w restauracyjnym ogrodzie czy hotelowym patio tyle czasu, ile sami chcą, a nie tyle ile będą w stanie wytrzymać walcząc z zimnem i ciemnością. A im dłużej przebywają w restauracji czy na tarasie, tym więcej pozycji z menu spróbują i z większej ilości atrakcji skorzystają. Inwestycja w elegancki ogrzewacz gazowy zdecydowanie się opłaca!

B jak bogactwo

Oprócz debiutującej serii ogrzewaczy gazowych wykończonych spiekiem kwarcowym, w portfolio marki Kratki znajdziemy również inne modele tych urządzeń. Wszystkie łączą w sobie najwyższej jakości materiały, kunszt detalu, mistrzowską funkcjonalność oraz niebanalne wzornictwo. Stalowa obudowa dostępna w różnych kolorach, szklana komora umożliwiająca podziwianie ognia z każdej strony oraz nowoczesny palnik ceramiczny tworzą harmonijną całość, która perfekcyjnie odpowiada na potrzeby restauracyjnych ogródków i hotelowych tarasów. Niezwykle ciekawe w swej formie ogrzewacze Umbrella nie tylko pięknie rozświetlają mrok nocy, ale także będą wyjątkową oryginalną dekorację całej przestrzeni. Blask ognia ubrany w tak nieoczywisty design idealnie sprawdzi się w nowoczesnych hotelach i restauracjach nadając im nieco awangardowego wyrazu.

Marka Kratki po raz kolejny udowadnia, że potrafi tworzyć prawdziwe dzieła sztuki z ogniem w roli głównej. I to właśnie te dzieła sztuki mogą stworzyć niepowtarzalny klimat i cudowną atmosferę w hotelach i restauracjach. Ogrzewacze gazowe Patio to nietuzinkowa atmosfera dla gości oraz intratna inwestycja dla hotelarzy i restauratorów.

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami marki Kratki w celu poznania warunków handlowych i nawiązania współpracy.

Kratki.pl Marek Bal ul. W. Gombrowicza 4 26-660 Wsola / Jedlińsk

Mail detal@kratki.com telefon 48 389 99 11


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Ogień w niezwykłej oprawie, ogrzewacze gazowe w hotelach i restauracjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *