Polscy piłkarze mieszkali w Radisson Blu Sopot i The Bridge MGallery Wrocław

Trzy październikowe mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej – dwa w Gdańsku z Finlandią i Włochami oraz jeden we Wrocławiu z Bośnią i Hercegowiną – były też okazją dla hoteli do podreperowania swoich budżetów.

Radisson Blu Sopot

Najwięcej skorzystał na tym, otwarty w czerwcu, Radisson Blu Sopot, który był bazą polskich piłkarzy podczas ich dwóch meczów w Gdańsku (co było tym bardziej cenne, że Sopot znajdował się w czerwonej strefie). Zgrupowanie zaczęło się już w niedzielę 4 października, gdy zaczęli przyjeżdżać pierwsi piłkarze i sztab szkoleniowy, a zakończyło 12 października we wtorek, gdy reprezentacja wyleciała na kolejny mecz do Wrocławia. Tam zamieszkała też w stosunkowo nowym, bo otwartym w ubiegłym roku, The Bridge MGallery na Ostrowie Tumskim, gdzie mieszka do czwartku. Podczas poprzedniego meczu w Gdańsku – z Czechami dwa lata temu – reprezentacja mieszkała w hotelu Marriott w Sopocie, a podczas poprzedniego meczu we Wrocławiu – z Irlandią, również dwa lata temu – w Radissonie Blu. Teraz w Radisson Blu Wrocław mieszkali rywale Polaków – piłkarze Bośni i Hercegowiny. Z kolei Włosi w Gdańsku wybrali hotel Hilton.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *