Z Walter Herz do IHG   PERSONALIA

Andrzej Szymczyk, ostatnio zastępca dyrektora działu inwestycji i hotelarstwa w firmie doradczej Walter Herz, został nowym dyrektorem rozwoju sieci IHG na obszar Polski i Europy Wschodniej.

Andrzej Szymczyk posiada ponad kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na rynku nieruchomości hotelowych. Karierę rozpoczął w USA, a następnie kontynuował ją w Londynie, m.in. w takich hotelach jak Hilton London Paddington i The Cumberland, jednym z największych londyńskich hoteli. Pracował również jako dyrektor sprzedaży i marketingu w hotelu Narvil Conference & Spa oraz 5-gwiazdkowym hotelu Pałac Ciekocinko Resort & Wellness. Odpowiadał także za rozwój start-upu meeting.pl, umożliwiającego zakup i organizację eventów on-line, jak również za rozwój sieci sprzedaży rozwiązań technologicznych dla obiektów hotelowych globalnej firmy Tink Labs na polskim i ukraińskim rynku.

W Walter Herz odpowiedzialny od marca ubiegłego roku m.in. za realizację strategii firmy w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego oraz wdrożenie standardów związanych z obsługą inwestorów z segmentu hotelowego.

IHG to jedna z wiodących firm hotelarskich na świecie, z bazą ponad 5900 hoteli w 100 krajach działających pod markami: InterContinental, Regent Hotels, Six Senses Hotels, Kimpton Hotels and Resorts, Hualuxe, Crowne Plaza, voco Hotels, Hotel Indigo, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Holiday Inn club vacations, avid, Candlewood Suites, EVEN Hotels, Staybridge Suites.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *