Joint venture pomiędzy wiodącymi grupami hotelarskimi z przedstawicielstwem handlowym w Wiedniu.

Firma hotelarska K Hotels z siedzibą w Los Angeles i austriacka filia JJW Hotels & Resorts, lider w branży hotelarskiej, zrzeszający ponad 60 hoteli w Europie i na Bliskim Wschodzie, wiosną tego roku połączą siły w celu zapewnienia hotelom, należącym do grupy, zaawansowany system wsparcia sprzedaży i marketingu wraz z możliwie najlepszymi usługami. Również po to, aby zachęcić inne hotele do przystąpienia do grupy.


Ta nadzwyczajna forma współpracy pod nazwą K Hotels International, które ma zostać otwarte wiosną tego roku, będzie miała przedstawicielstwo handlowe w Wiedniu, w Austrii. Hotele będące własnością K Hotels International skorzystają z szerokiej gamy usług, dostępnych dzięki temu przedsiębiorstwu Joint Venture, między innymi poprzez uzyskanie większego zasięgu w zakresie sprzedaży i marketingu, rozległej wiedzy z dziedziny marketingu i dzięki temu zapewnią gwałtowny wzrost w sprzedaży całkowitej.


"Ta nowa relacja między tymi dwoma grupami okaże się owocna dla obu firm, jeśli chodzi o promowanie relacji hotelarskich w większym zakresie na całym świecie - powiedział założyciel i przewodniczący JJW Hotels & Resorts, Mohamed Bin Issa Al Jaber. - K Hotels wnosi ogromne doświadczenie w sprzedaż i marketing oraz stanowi niezwykle interesujące dopełnienie strategii dla naszych unikalnych obiektów w Europie i na Bliskim Wschodzie".


"Jesteśmy podekscytowani faktem nawiązania współpracy z JJW Hotels & Resorts, wspaniałą i ekskluzywną grupą hotelarską - powiedział Michael Palmer, dyrektor generalny K Hotels. - Utworzenie K Hotels International posłuży zwiększeniu światowej obecności K Hotels i oczekujemy na stworzenie nowych takich form współpracy z JJW Hotels & Resorts".


"To nowe strategiczne partnerstwo pomiędzy JJW Hotels & Resorts i K Hotels stwarza sytuację, gdzie zyskują obaj partnerzy, oraz otwiera nowe ekscytujące możliwości dla ponad 110 hoteli - stwierdził Karim Jalloul, przedstawiciel właściciela i dyrektor naczelny JJW Hotels & Resorts w Austrii i Europie Wschodniej. - Wymieniając się przewagą, jaką my i K Hotels posiadamy odpowiednio na rynku europejskim i amerykańskim oraz dzięki wspólnemu wysiłkowi, zamierzamy stworzyć silną, światową sieć z korzyściami dla obydwu stron".


"Nasza ogólna strategia w K Hotels polega na dostarczaniu najlepszych usług hotelowych na całym świecie, a nawiązanie współpracy z JJW Hotels & Resorts stanowi duży krok w drodze do osiągnięcia tego celu" - powiedziała Lara Weiss, dyrektor naczelny K Hotels.


K Hotels jest właścicielem ponad 50 hoteli w 16 krajach na całym świecie, podczas gdy JJW Hotels reprezentuje ponad 60 hoteli w Europie i na Bliskim Wschodzie. Więcej informacji można znaleźć na stronach http://www.k-hotels.com oraz http://www.jjwhotels.com.

Źródło: PAP

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.