Praca zdalna w Grano Hotels od 50 zł za dzień

Sieć Grano Hotels przygotowała nową ofertę dla pracowników zdalnych. Hotel office to rozwiązanie dla osób, które nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do pracy w domu i poszukują cichego i wygodnego stanowiska do pełnienia obowiązków służbowych. Ceny za wynajęcie pokoju w godzinach 8:00 - 20:00 zaczynają się od 50 zł.

Oferta sieci powstała w odpowiedzi na obostrzenia rządowe, które weszły w życie 7 listopada 2020 roku i ograniczyły możliwość korzystania z obiektów turystycznych do pobytów służbowych. W Hotelu Grano oraz Hotelu Number One by Grano można zarezerwować miejsce do pracy zdalnej w godzinach 8:00-20:00. To rozwiązanie przeznaczone dla osób pracujących na tzw. home office, które z różnych powodów nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do pełnienia obowiązków służbowych. W przypadku wynajęcia pokoju dla jednej osoby cena wynosi 50 zł, dla dwóch osób 70 zł.

W ramach nowej oferty goście korzystają z ergonomicznego stanowiska pracy, toalety znajdującej się w pokoju hotelowym, zestawu do parzenia kawy i dostępu do stabilnego łącza internetowego. W obiektach sieci można korzystać z darmowej dostawy posiłków serwowanych przez znajdujące się na terenach hoteli restauracje Mamma Mia Zielona Pietruszka (Hotel Number One by Grano) oraz Młyn (Hotel Grano).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Praca zdalna w Grano Hotels od 50 zł za dzień

  1. Wszystko brzmi ładnie na papierze, ale nie do końca w praktyce. Moja mama zdecydowała się wyjechać do pracy w Niemczech jako opiekunka, dokładnie tutaj – https://arkadiacare.pl/ Jest świadoma możliwości, ma doświadczenie, wie, co ją czeka i to jest moim zdaniem słuszny kierunek .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *