DEBIUT ROKU – Cukrownia Żnin   "HOTELARZ"

W grudniowym wydaniu "Hotelarza" już po raz 12. ogłaszamy nasze nagrody 7NAJ (bo w siedmiu kategoriach), którymi wyróżniamy ludzi, hotele, marki i sieci za ich NAJwiększy wpływ na polski rynek hotelarski w mijającym roku. W kategorii DEBIUT ROKU główną nagrodę przyznaliśmy Cukrowni Żnin Grupy Arche, a wyróżnienia hotelom: Nobu Hotel, Warszawa; Nosalowy Park, Zakopane; Bachleda Residence, Zakopane i Crowne Plaza - Holiday Inn Express, Warszawa.

CUKROWNIA ŻNIN, Żnin Flagowy obiekt Grupy Arche. Imponujący i przemyślany kompleks hotelowo-konferencyjno-rekreacyjny w dawnej fabryce, działającej od końca XIX wieku do początku XXI, stworzony z poszanowaniem tradycji tego miejsca. I ze średnią ocen na Booking.com od czerwca, gdy został otwarty - 9,2.

Na 34 hektarach powstało prawdziwe miasto w mieście z 40 tys. m kw. powierzchni – 184 pokojami i restauracją Melasa w głównej hali produkcyjnej, centrum konferencyjnym w głównym magazynie, parkiem wodnym i kolejnymi 126 pokojami gotowymi do otwarcia w drugim budynku magazynowym, minibrowarem Stacja Filtracja w parowozowni, restauracją Turbinownia w elektrowni, salą kinową Burakino w silosie i własną plażą nad jeziorem. W postindustrialnych wnętrzach wyeksponowano jak najwięcej historycznej zabudowy z naturalną cegłą, elementami dawnych maszyn, oryginalnymi workami z cukrem na ścianach. Gdyby nie pandemia konkurowałby teraz o największych klientów konferencyjnych z takimi hotelami jak Narvil, Arłamów, Nosalowy Dwór, hotele Grupy Anders z Krasickim i Zamkiem Ryn na Mazurach czy kompleksy Zdrojowej nad morzem. A jednocześnie przyciągał rodziny w wakacje, ferie, weekendy oraz wszelkie święta państwowe i kościelne. Kolejna udana realizacji i rewitalizacja Grupy Arche historycznego obiektu.

Więcej, wraz z uzasadnieniami wyróżnień dla pozostałych hoteli, w grudniowym "Hotelarzu".

Poprzedni laureaci

DEBIUT 2019: RADISSON HOTEL & SUITES, Gdańsk

DEBIUT 2018: RENAISSANCE AIRPORT, Warszawa

DEBIUT 2017: RADISSON BLU RESORT, Świnoujscie

DEBIUT 2016: MERCURE STARE MIASTO, Kraków

DEBIUT 2015: PURO, Gdańsk

DEBIUT 2014: HAMPTON BY HILTON CENTRUM, Warszawa

DEBIUT 2013: DOUBLETREE BY HILTON, Łódź

DEBIUT 2012: NARVIL SPA & CONFERENCE, Serock

DEBIUT 2011: KRASICKI, Lidzbark Warmiński

DEBIUT 2010: HILTON, Gdańsk

DEBIUT 2009: ANDEL’S, Łódź


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *