…i 250-pokojowy Milo Apart na Krzykach z lokalami inwestycyjnymi

Firma OTIS Investment, która w 2019 r. otworzyła we Wrocławiu przy Rynku 3-gwiazdkowy hotel Korona Market Square, przygotowuje w tym samym mieście obiekt Milo Apart z 250 mikroapartamentami inwestycyjnymi pod wynajem od 14 do 45 m kw. w cenie 14,6 tys. brutto za m kw. Obiekt ruszyć ma w drugiej połowie 2021 r.  

W 4-piętrowym budynku na 1. i 2. piętrze dominowały będą apartamenty o pow. 18,5 m kw., a na 3. i 4. piętrze – 15,5 m kw.  Lokale położone na 3. piętrze będą posiadały niewielkie tarasy. Pokoje będą wyposażone w aneksy kuchenne składające się z zestawu szafek, zlewozmywaka z baterią, lodówki, dwupalnikowej elektrycznej płyty grzejnej i oświetlenia nadblatowego, a łazienki będą „kompletnie wykonane i wyposażone w wysokiej jakości materiały i urządzenia”. Wszystkie lokale będą klimatyzowane. Jak informuje inwestor: „po doposażeniu apartamentów w łóżka i meble, odpowiednio do potrzeb przyszłych najemców, można niezwłocznie rozpocząć w nich działalność hotelową”. Na parterze znajdzie 16 lokali usługowo-handlowych o powierzchni od 62 do 116,5 m kw. W budynku znajdzie się też garaż podziemny z pomieszczeniami gospodarczymi i kilkoma rowerowniami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *