Właściciel obiektu Primavera przejął hotel Astor w Jastrzębiej Górze   INWESTYCJE

Spółka Drejk Kaźmierczak, właściciel dużego obiektu resortowego Primavera w Jastrzębiej Górze, od stycznia przejęła w dwuletnią dzierżawę 3-gwiazdkowy hotel Astor w tym samym mieście. Jednocześnie spółka zawarła przedwstępną umowę zakupu nieruchomości. W planach jest powiększenie hotelu ze 118 do ok. 250 pokoi i podniesienie standardu do pięciu gwiazdek.

Z inicjatywą transakcji wyszedł obecny właściciel hotelu Astor – firma Filip Wójcikiewicz HLT (Wójcikiewicz jest współwłaścicielem gdańskiego Hiltona). Drejk Kaźmierczak w ciągu dwóch lat chce sfinalizować zakup hotelu i rozpocząć prace modernizacyjne, by w perspektywie kilku kolejnych lat skategoryzować hotel na pięć gwiazdek. Plany modernizacji oprócz generalnego remontu przewidują rozbudowę bazy noclegowej do ok. 250 pokoi, budowę parku wodnego, centrum SPA oraz nowego centrum konferencyjnego.

Hotel Astor położony jest 100 m od Parku Krajobrazowego i zejścia na plażę. Dysponuje 118 pokojami oraz apartamentami – łącznie na ok. 350 miejsc noclegowych. W hotelu znajdują się również: osiem sal konferencyjnych, restauracja, lobby bar, basen, siłownia, sauny i gabinety SPA. Goście mają też do dyspozycji obszerny teren zielony oraz przestrzenie dla najmłodszych.

Drejk Kaźmierczak to rodzinna firma z polskim kapitałem działająca w branży hotelarskiej. Hotel Astor będzie drugim obiektem w portfolio spółki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *