Nowy dyrektor sprzedaży w Westin Warszawa   PERSONALIA

Jakub Szturma został dyrektorem sprzedaży hotelu Westin Warszawa po rozdzieleniu sprzedaży, która wcześniej była wspólna dla hoteli Westin i Sheraton.

Karierę hotelarską rozpoczął 15 lat temu w The Westin Warsaw. Spędził tam dziewięć lat zaczynając od odźwiernego, przez bagażowego, koordynatora grup turystycznych, a kończąc na stanowisku specjalisty do sprzedaży.  W 2014 r. przeszedł do warszawskiego Sheratona na stanowisko group & event planning managera, gdzie zbudował zespół, którym kierował przez cztery lata. Od 2018 r. zarządzał  działem sprzedaży reaktywnej dla hoteli Sheraton i Westin na stanowisku dyrektora sprzedaży EBC (Event Booking Center) Warsaw Cluster. W styczniu po sześciu latach powrócił do hotelu Westin, zostając jego dyrektorem sprzedaży.

Dyrektorem sprzedaży w Sheraton Grand Warszawa została Magdalena Maciejewska z Sheratona Grand Kraków, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowy dyrektor sprzedaży w Westin Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *