Aparthotel Varsovia Jerozolimskie przekształcony w apartamenty inwestycyjne   INWESTYCJE

J.W. Construction postanowił przekształcić otwarty w 2017 r. i zamknięty w kwietniu podczas lockdownu, aparthotel Varsovia Apartamenty Jerozolimskie w apartamenty inwestycyjne Jerozolimskie Invest.

Jak informuje deweloper, wprowadził do sprzedaży: „gotowe do zamieszkania lokale inwestycyjne, funkcjonalnie urządzone, znajdujące się w prestiżowym apartamentowcu Apartamenty Jerozolimskie Invest w Al. Jerozolimskich 216”.  Ceny lokali od 23 do 69 m kw.  z aneksami kuchennymi zaczynają się od 269 tys. zł za m kw.

115-pokojowy aparthotel Varsovia Apartamenty Jerozolimskie „z 4-gwiazdkowym serwisem”, sprzedawany w systemie condo, otwarty został latem 2017 r. Miał być pierwszym z trzech obiektów sieci Varsovia. W połowie 2018 r. otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka na Woli z 340 pokojami, planowano też Varsovia Apartamenty Pileckiego na Ursynowie z 220 pokojami, z czego się ostatecznie wycofano.

Budynek w Al. Jerozolimskich pierwotnie planowany był jako biurowiec, jednak ponieważ nie cieszył się dużym zainteresowaniem najemców, został przekształcony w aparthotel sprzedawany w systemie condo. Obiekt oferował m.in. recepcję, restaurację, pantry shop i samoobsługową pralnię. Dyrektorem sieci Varsovia był Radosław Majdan, były bramkarz polskiej reprezentacji.

Varsovia Apartamenty Jerozolimskie to kolejny aparthotel, który zniknął z warszawskiego rynku. W 2017 r. na Woli otwarto City Comfort z 261 pokojami, który powstał w ramach inwestycji Wolska Kwadrat z 326 mikroapartamentami sprzedawanymi w systemie condo. Po wybuchu pandemii firma City Service zarządzająca inwestycją złożyła wniosek o upadłość tego aparthotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *