Opinia sanepidu: Malinowy Zdrój działał zgodnie z przepisami

Buski sanepid w wyniku prowadzonej kontroli nie stwierdził nieprawidłowości w funkcjonowaniu hotelu Malinowy Zdrój. Kontrola została wszczęta po tym jak w jednym z pomieszczeń obiektu wybuchł pożar, a według medialnych doniesień w obiekcie przebywało wówczas około 100 gości.

Komisja sanepidu badała, na jakich zasadach goście przebywali w obiekcie i czy nie naruszono ograniczeń epidemicznych. W wyniku kontroli stwierdzono, że obostrzenia, zawarte w rozporządzeniu Rady Ministrów, nie zostały naruszone.

Stwierdzono, że obiekt może udzielać świadczeń leczniczych, gdyż jest wpisany do rejestru wojewody świętokrzyskiego w zakresie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji medycznej. Z przeprowadzonej przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologicznej kontroli wynika, że w hotelu mogą przebywać i nocować osoby, którym udzielane są świadczenia zdrowotne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *