Piemonte Hotel & Resort – kolejna inwestycja condo w Karpaczu   INWESTYCJE

Wrocławska firma Spectrum Development rozpoczyna budowę aparthotelu Piemonte Hotel & Resort w Karpaczu ze 130 apartamentami, rozbudowaną strefą wellness & SPA i wyciągiem narciarskim dla dzieci. Apartamentty sprzedawane są w systemie condo z gwarancją 7 proc. zwrotu rocznie przez 20 lat. Ten sam inwestor kończy w Karpaczu budowę Tremonti Ski & Bike Resort w condo.

EDIT 21.02.2021 - Po opublikowaniu informacji zapis o 7% "gwarancji" przez 20 lat został już poprawiony na stronie Condo.pl na: "Kupując pokój inwestor staje się jego pełnoprawnym właścicielem, podpisując umowę dzierżawy na okres 20 lat, z rocznym zyskiem na poziomie 7%, bez względu na poziom obłożenia apartamentu".

Kompleks trzech budynków w stylu tyrolskim Piemonte Hotel & Resort zlokalizowany będzie przy stoku narciarskim w sąsiedztwie hotelu Mercure Skalny. Apartamenty będą miały powierzchnię od 21 do 55 m kw., wszystkie z aneksami kuchennymi oraz tarasami lub balkonami. W strefie wellness & SPA znajdą się m.in. osiem gabinetów zabiegowych, basen wewnętrzny i zewnętrzny z podgrzewaną wodą oraz sauny. Hotelowa restauracja serwować ma dania kuchni regionalnej przygotowane z ekologicznych składników. Otwarcie planowane jest pod koniec 2022 r.

Cenę dwupokojowego apartamentu o powierzchni 35 m kw. wynosi 13,5 tys. netto zł za metr. W cenę wliczone jest pełne wyposażenie. Kupując pokój inwestor staje się jego właścicielem, podpisując umowę dzierżawy na okres 20 lat, z gwarancją stałego, rocznego zysku na poziomie 7 proc. ceny lokalu netto bez wyposażenia, bez względu na poziom obłożenia. Pobyt właścicielski wynosi 15 dni w roku.

Spectrum Development w centrum Karpacza kończy budowę aparthotelu Tremonti Ski & Bike Resort ze 128 apartamentami w sześciu budynkach, o którym więcej pisaliśmy TU. Spectrum Development jest firmą z blisko 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Należy do grupy holdingowej Spectrum, która w portfelu skupia ponad 10 spółek o łącznym kapitale zakładowym przekraczającym 130 mln zł.

.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *