Hilton prawie gotowy

Najnowszy pięciogwiazdkowy Hotel Hilton w Warszawie będzie miał wysokość 22 pięter, na których znajdzie się w sumie aż 300 pokoi. Dyrekcja tego hotelu ma ambicje, by obiekt stał się najważniejszym centrum konferencyjnym w Stolicy. Jest ku temu dobry przyczynek: hotel będzie dysponował 13 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 1,1 tys. mkw.

Kierownictwo tego obiektu planuje organizować tu rocznie około 100 dużych konferencji - zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Ma to zapewnić bardzo szybko poziom rentowności obiektu. Dyrektorem hotelu został Bert Fol. Znane są już także przyszłe ceny w Hiltonie. Standardowy pokój dwuosobowy będzie kosztował 125-250 euro za noc - w zależności od sezonu i dnia tygodnia. Wyższe ceny będą obowiązywać w pokojach o podwyższonym standardzie: de luxe - 15 euro dopłaty, de luxe plus - 30 euro, executive - 50 euro, executive plus room - 80 euro, apartament - euro 375 euro wraz z VAT.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *