The Bridge MGallery Wrocław z European Property Awards

The Bridge MGallery Wrocław zdobył tytuł Best Hotel Architecture i Best Hotel Interior w europejskim finale konkursu European Property Awards 2020-2021. W krajowych kategoriach nagrody zdobyły ibis Styles Lublin za Hotelowe Wnętrza i Bachleda Residence Zakopane za Hotelową Architekturę.

Konkurs European Property Awards to jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień przyznawanych profesjonalistom związanym z branżą wnętrzarską i nieruchomościami. Najpierw wyłaniani są zwycięzcy w kategoriach krajowych, a następnie kontynentalnych.

The Bridge MGallery Wrocław

5-gwiazdkowy The Bridge MGallery otwarty został latem 2019 r. na Ostrowie Tumskim – w najstarszej części miasta obok archikatedry. Jego inwestorem jest Tacit Investment, koncepcję architektoniczną stworzyło wrocławskie biuro Forum Architekci, a za projekt wnętrz odpowiadała bytomska pracownia Medusa Group. Nowoczesną bryłę hotelu tworzą surowe materiały – kamień, żelazo, beton – które dzięki współczesnemu wzornictwu współgrają z krajobrazem gotyckiej i barokowej architektury. We wnętrzach króluje minimalizm wzbogacony o designerskie dodatki, a klimat tworzą strzeliste okna, wypełniające pomieszczenia naturalnym światłem.

Wnętrza ibisa Styles Lublin, otwartego w listopadzie 2019 r. zaprojektowane zostały przez pracownię Tremend. Motywem przewodnim jego designu są lubelskie legendy. Wnętrze podzielone zostało na strefy, z których każda nawiązuje do innej opowieści. Hotel Bachleda Residence, otwarty z styczniu 2020 r., zaprojektowany został przez zakopiańskie biuro Karpiel Steindel Architektura. Jego architektura czerpie z dziedzictwa kultury i sztuki Podhala. Do wykończenia wykorzystano wyłącznie naturalne materiały takie jak modrzewiowe drewno, kamienne płyty z piaskowca oraz granit.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *