Accor wkracza do Kowna z ibis Styles…

Grupa Accor podpisała umowę o zarządzanie z firmą UAB Doriteksas na hotel ibis Styles w Kownie. Od czerwca rozpocznie zarządzanie hotelem Magnus, który przejdzie renowację i od maja 2022 r. będzie funkcjonował jako ibis Styles. Motyw przewodni hotelu będzie nawiązywał do sportu, który jest jednym z filarów kulturalnych Kowna. Obecnie na Litwie działa sześć hoteli pod markami Accoru.



Nowy hotel zaoferuje 82 pokoje na dziewięciu piętrach, restaurację i bar na dachu hotelu oraz część konferencyjną. – Litwa jest bardzo popularnym krajem wśród podróżujących Polaków. Nawet w trudnym dla branży roku 2020 goście z Polski byli trzecią najliczniej odwiedzającą Litwę grupą turystów. Cieszymy się, że możemy rozbudowywać naszą sieć marek i umożliwiać jeszcze większej liczbie osób z zagranicy, jak również spośród lokalnych społeczności, podróżowanie w stylu ibis Styles z zamiłowaniem do kreatywnego designu – mówi Katarzyna Sławińska, development executive manager na Polskę i kraje bałtyckie. Istniejący hotel Magnus jest zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie zabytkowej części Kowna i hali sportowo-widowiskowej Žalgiris Arena. – Cieszymy się na rozpoczęcie kolejnego rozdziału naszej udanej współpracy z Grupą Accor – mówi Aistė Čistovienė, dyrektor hoteli ibis Kaunas Centre, otwartego w 2012 r., i powstającego ibis Styles Kaunas. – Wierzymy, że kolejny hotel pod marką Accoru w Kownie wzmocni ofertę nowoczesnych i komfortowych miejsc noclegowych w drugim co do wielkości mieście na Litwie. Na Litwie pod markami Accoru działają już dwa hotele ibis Styles: w Wilnie i Kłajpedzie, dwa ibisy: w Wilnie i Kownie oraz Novotele w Wilnie i Mariampolu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *