Profesjonalne studio TV w hotelu Marriott Warszawa

Hotel Marriott Warszawa stworzył profesjonalne studio telewizyjne o powierzchni 200 m kw. mStudio powered by Warsaw Marriott to przestrzenie z pełnym zapleczem i doświadczoną profesjonalną obsługą, w skład której wchodzą producenci, operatorzy, realizatorzy wizji, streamingu a także reżyser, który przy współpracy z profesjonalnym studiem graficznym ma dbać o wyjątkową oprawę wizualną każdego projektu.

mStudio powered by Warsaw Marriott wyposażone jest w najnowszą technologię umożliwiającą realizację nagrań telewizyjnych, wideokonferencji, eventów online, a dzięki możliwości rozbudowy przestrzeni także wydarzeń hybrydowych. 

- Wszystko to, co mamy na miejscu w hotelu, chcieliśmy wkomponować w projekt naszego studia, dlatego rozszerzamy jego ofertę. Możliwość nagrania wywiadu lub realizacji wydarzenia on-line na 40. piętrze w Panorama Sky Bar, wykorzystanie sześciu nowoczesnych przestrzeni w Meeting Studios do połączeń na żywo, nagrań w formacie telewizji śniadaniowej czy przebitek ze studia kulinarnego - mówi Mariusz Paszkiel, dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu Marriott. - Jeżeli dodamy do tego zakwaterowanie w Apartamentach Corner Junior Suite, kompleksową ofertę cateringową czy też możliwość organizacji spotkania podsumowującego w Apartamencie Prezydenckim to zobaczymy nieograniczony wachlarz możliwości całego projektu mStudio powered by Warsaw Marriott Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *