Studio X w NYX Hotel Warszawa

Otwarty w lutym NYX Hotel już na początku działalności zaoferował możliwość organizacji wydarzeń online, zyskujących na popularności w związku z aktualną sytuacją epidemiczną. Hotelowe Studio X umożliwia przygotowanie eventu, będącego hybrydą spotkania multimedialnego z wirtualnym.

Studio w zakresie wyposażenia oraz identyfikacji graficznej dostosować można do potrzeb danego wydarzenia. Stabilne i bezpieczne łącze zapewnia ma bezawaryjną transmisję live na różne platformy równocześnie. W podstawowym wyposażeniu studia znajduje się ekran diodowy o rozmiarze 6 x 2 m, dwa dodatkowe ekrany diodowe w formie totemów 1 x 2 m, oświetlenie efektowe oraz dodatkowe oświetlenie ledowe z możliwością zmiany koloru.

– Sytuacja pandemiczna wywarła duży wpływ na branżę spotkań. Wydarzenia hybrydowe, możliwe dzięki zdobyczom technologii multimedialnych i komunikacyjnych, okazały się świetnym panaceum na wywołane ryzykiem epidemicznym ograniczenia mobilności i swobody podróżowania – mówi Kamil Sawicki, convention sales manager. – Nasza marka zawsze stara się wyjść naprzeciw potrzebom gości i klientów, stąd pomysł na wprowadzenie do oferty biznesowej studia, umożliwiającego łatwy kontakt w zasadzie z całym światem. W proponowanej przez nas formule z powodzeniem możemy zorganizować rożnego typu szkolenia i warsztaty, prezentacje produktowe, konferencje prasowe, wydarzenie artystyczne, a nawet targi i kongresy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *