Kempinski wprowadza Fit Rooms – strefę fitness w pokojach ze sprzętem Technogym

Sieć Kempinski Hotels wraz ze swoim globalnym partnerem Technogym wprowadza na rynek rozwiązanie Fit Rooms indywidualną strefę fitness w pokojach hotelowych. Nowa kategoria apartamentów pojawi się w hotelach w Berlinie (Adlon), Monachium, Dubaju i Szanghaju.

Goście mogą zarezerwować Fit Room bezpośrednio na stronie internetowej hotelu. Każdy Kempinski Fit Room wyposażony jest w Technogym Bike i Technogym Case oraz oferuje dostęp do różnorodnych treści multimedialnych. NowyTechnogym Bike oferuje możliwość korzystania z zajęć live prowadzonych przez trenerów z całego świata. Trenerzy prowadzą zajęcia Indoor Cycling, które są dostępne o każdej porze, przez całą dobę, bezpośrednio z konsoli roweru. Użytkownicy mogą wybierać swoje ulubione zajęcia z biblioteki treningów na żądanie w oparciu o preferowanego trenera, rodzaj treningu, język i muzykę.

Technogym Case to zestaw funkcjonalnych akcesoriów: wałek i piłka do masażu, pomagające przywrócić prawidłowe krążenie krwi i rozluźnić mięśnie; mata do ćwiczeń, dająca stabilne podparcie podczas ćwiczeń; loop bands do treningu dolnych partii ciała; gumy oporowe power bands dostępne w trzech rodzajach, które umożliwiają wykonanie treningu górnej części ciała lub ćwiczeń całego ciała z oporem.. Korzystanie z akcesoriów wspomaga biblioteka treningów wideo. Po zeskanowaniu kodu QR można zyskać dostęp do wirtualnego trenera na swoim telefonie.

– W ostatnich latach zainteresowanie ideą wellness i zdrowym stylem życia znacząco wzrosło. Jest to trend o ogromnym potencjale. Wprowadzając nową kategorię pokoi hotelowych wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, którzy pragną pozostać w ruchu także w podróży i odbyć codzienny trening bez konieczności opuszczania hotelu – mówi Marc Feller, senior director customer experience w Kempinski Hotels. – Kempinski Fit Room jest ważną częścią naszej korporacyjnej strategii wellness i zrównoważonego rozwoju, a także uzupełnia niedawno zakończone przejęcie wszystkich udziałów w Resense, dostawcy usług SPA. Mamy nadzieję, że gdy tylko już nasi goście będą mogli swobodnie podróżować, będziemy w stanie rozszerzyć naszą ofertę także w innych miejscach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *