Hotel Arłamów przygotował autorskie pakiety w odpowiedzi na COVID

Hotel Arłamów stworzył autorski program #ZdrowyArłamów, którego celem jest promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz pakiet #ZłapOddech, który obejmuje m.in. inhalacje i ćwiczenia oddechowe.

Pobyt w ramach programu #ZdrowyArłamów połączony jest z profesjonalną opieką leczniczą Arłamów MED w zakresie: fizjoterapii, rehabilitacji medycznej i ruchowej oraz masaży leczniczych. Obejmuje konsultacje lekarskie i fizjoterapeutyczne. Ponieważ częstym objawem COVID-19 są problemy z oddychaniem, stworzono też specjalny pakiet #ZłapOddech, który obejmuje m.in. inhalacje w tężni solankowej, ćwiczenia oddechowe, terapie zimnem i ciepłem w Świecie Saun, relaks w Strefie Basenów oraz kinezyterapię i hydroterapię. Proponowane terapie w połączeniu z różnorodnymi aktywnościami na świeżym powietrzu mają pomóc w szybszym powrocie do zdrowia i wzmocnieniu układu odpornościowego.

– Pandemia COVID-19 spowodowała zmianę priorytetów wielu z nas. Uświadomiliśmy sobie, że zdrowie jest największą wartością, podstawą dobrego samopoczucia i szczęścia. Aby móc w pełni czerpać z życia, cieszyć się z jego uroków, korzystać z możliwości, trzeba być silnym i zdrowym. Jako że zdrowie jest wynikiem działania wielu czynników – genetyki, środowiska, stylu życia, medycyny – i na wiele z nich mamy bezpośredni wpływ, postanowiliśmy stworzyć program #zdrowyArłamów wykorzystując wiedzę medyczną, holistyczne podejście i liczne zalety naszego hotelu – mówi Michał Kozak, prezes zarządu Hotelu Arłamów. – Na uczestników programu czekają: opieka lekarza, konsultacje wykwalifikowanych fizjoterapeutów, najwyższej jakości usługi lecznicze i sprzęt medyczny oraz szereg służących zdrowiu zabiegów. Dobroczynny dla zdrowia pobyt dopełnia położenie obiektu z dala od miasta, w bliskości natury i znakomite powietrze.

Hotel Arłamów jako zarejestrowany podmiot od 2015 r. wykonuje działalność leczniczą i świadczy usługi m.in. w zakresie: fizjoterapii, rehabilitacji medycznej i ruchowej oraz masaży leczniczych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *