Inwestycje Centrum Molo

Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Molo ze 100-pokojowym obiektem hotelowym w Smardzewicach koło Piotrkowa Trybunalskiego rozbudowuje się o dwupoziomowy taras z widokiem na Jezioro Sulejowskie. Zakończenie prac planowane jest w czerwcu. A w przyszłe wakacje otwarty ma być basen.

– To był trudny czas, ale zrobiliśmy wszystko, by go wykorzystać jak najefektywniej.  Dzięki temu otwieramy się na zwiększone potrzeby spotkań na świeżym powietrzu i odbudowę relacji  międzyludzkich – mówi Dawid Krakowski, dyrektor Centrum Molo

Zewnętrzny taras o łącznej powierzchni 600 m kw. zastąpi dotychczasowe skromne zaplecze gastronomiczne Restauracji Molo, w tym niewielki ogródek letni i teren grillowy. W zamian powstaną dwie duże, plenerowe strefy restauracyjne z barem, otoczone roślinnością. Do końca 2021 roku przestrzeń konferencyjno-bankietową Centrum Molo o ponad 300 m powiększy powstający pod najwyższym poziomem tarasu ogród zimowy. Modułowy podział pozwoli na elastyczne zarządzanie dostępną powierzchnią. Inwestycję uwieńczy 4,5-metrowy smok – Pandemika. Według stworzonej legendy to on wyzwoli Molo i cały kraj od ograniczeń i skutków pandemii. Jego twórcą jest znany polski rzeźbiarz, pedagog ASP w Łodzi, Zbigniew Dudek. Kolejnym etapem rozbudowy będzie basen, który jest w fazie projektowania, a oddanie tej części inwestycji planowane jest na wakacje 2022 r.

W Centrum Molo znajduje się siedem sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 430 m kw. Do Grupy Molo należy też 3-gwiazdkowy hotel Magellan, również na Jeziorem Sulejowskim oraz hotel Molo w Łodzi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *