W Krakowie obok dworca ruszył Sky Hotel   OTWARCIA

Przy ul. Lubicz obok Dworca Głównego w Krakowie otwarty został 4-gwiazdkowy Sky Hotel z 60 pokojami i dwoma salami konferencyjnymi w odremontowanej kamienicy. W kolejnym etapie na sąsiedniej działce planowana jest budowa hotelu (drugiej części) z 71 pokojami i parkingiem podziemnym. Mimo że hotel znajduje się przy torach kolejowych, nazwał się Sky od wystroju sufitów w części pokoi.

Modernizacja i nadbudowa dwupiętrowej kamienicy odbywały się pod nadzorem konserwatorskim. Inwestorem jest krakowska firma Sunshine Property. W 2017 r. Przemysław Jeziorek, prokurent spółki Sunshine Property mówił „Gazecie Krakowskiej”. - To będą nasze pierwsze hotele w Krakowie. Nieruchomość w tej lokalizacji mamy od 12 lat, jednak nie była kupowana z pomysłem na hotel. Ale to, co dzieje się obecnie na rynku hotelarskim w Krakowie skłoniło nas do takiej decyzji.

Prace rozpoczęły się dwa lata później, a teraz nastąpiło otwarcie. Sunshine Property jest firmą świadczącą usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz inwestowania w nowe obiekty. W swoim portfolio ma m.in. obiekt hotelowy Celestin Residence z 31 pokojami w 3-gwiazdkowym standardzie w zabytkowej kamienicy w centrum Gdańska


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *