Staybridge Suites na warszawskim Ursynowie w budowie   MATERIAŁ PARTNERA

Trwają prace na budowie hotelu Staybridge Suites – to nie tylko pierwszy tego typu hotel w Warszawie, ale w ogóle w Polsce. Idea tej nieruchomości opiera się na mikroapartamentach inwestycyjnych, którymi zarządzać będzie WIK Capital na mocy umowy franczyzowej z InterContinental Hotels Group, jednej z największych sieci hotelowych na świecie.

Staybridge Suites zlokalizowany jest przy ul. Puławskiej na warszawskim Ursynowie. Hotel będzie się składał ze 192 apartamentów – jedno- lub dwu-pokojowych z aneksem kuchennym o powierzchni od 20 do 54 m2. Założeniem działania obiektu jest wynajem apartamentów na okres dłuższy niż standardowy pobyt w hotelu przez kilka dób.

Takie rozwiązanie będzie doskonałe dla osób podróżujących służbowo, a także dla rodzin z dziećmi. Nie tylko ze względu na komfort – apartamenty mają większą powierzchnię niż standardowy pokój hotelowy oraz dostęp do funkcjonalnego aneksu kuchennego – ale również na położenie samego budynku i zastosowane w nim rozwiązania. Staybridge Suites znajduje się w pobliżu lotniska Chopina oraz drogi ekspresowej S2  biegnącej od Warszawy, przez Łódź, do Wrocławia. Lokalizacja umożliwia także swobodny dojazd do centrum w 15 minut. W budynku przewidziano również osobne miejsce do pracy, bezpłatny dostęp do Internetu, siłownię, pralnię czy sklep. 

Aktualnie prowadzona jest sprzedaż apartamentów dla inwestorów. Kalkulacje przewidują nawet 140% zwrotu z inwestycji w ciągu 20 lat. Realizację projektu przejął Ferryman Development – spółka z 33-letnim doświadczeniem na rynku deweloperskim, dla której pracuje ponad 200 specjalistów, kierowników budowy, inspektorów nadzoru oraz wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Firma ma na swoim koncie ponad 100 zrealizowanych inwestycji, nie tylko na terenie Polski, ale również Danii i Francji.

W maju generalny wykonawca wznowił prace na placu budowy – zabezpieczył teren, przejął dźwigi oraz przyłącza energetyczne. Harmonogram prac przewiduje osiągnięcie stanu surowego otwartego w połowie sierpnia, a zakończenie całej inwestycji w lipcu 2022 r.

Zainteresowani zakupem apartamentów inwestorzy mogą kontaktować się z Biurem Sprzedaży spółki odpowiedzialnej za zarządzaniem obiektem – WIK Capital – pod adresem e-mail: sprzedaz@wikcapital.pl i numerem telefonu: 22 299 33 03. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej poświęconej nieruchomości https://staybridge.wikcapital.pl/ oraz na Facebooku WIK Capital, gdzie prowadzona jest dokumentacja fotograficzna postępów prac.

WIK Capital to spółka założona w 2017 roku działająca w sektorze HoReCa i nieruchomości, z kadrą o kilkunastoletnim doświadczeniu w branży. Zajmuje się zarządzaniem i restrukturyzacją hoteli, formatowaniem i pre-openingiem obiektów hotelowych, pozyskiwaniem finansowania, a także analizą i badaniem rynku oraz sprzedażą apartamentów condo.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *