Travelist z kampanią Poznaj Polskę w Kołobrzegu

Travelist prowadzi kampanię Poznaj Polskę promującą podróżowanie po kraju i odkrywanie jego zakątków z udziałem dwójki influencerów – Pauliny i Tomasza Torresów. W jej ramach nakręcono materiał promujący Kołobrzeg.

Cykl vlogów podróżniczych powstaje z inicjatywy portalu Travelist. Oprócz materiałów wideo redakcja portalu bezpłatnie udostępnia podróżnym także mobilne przewodniki, rozbudowane artykuły inspiracyjne, profesjonalne zdjęcia oraz rekomendacje hoteli i miejsc noclegowych. Paulina Łaba-Torres jest aktorką teatralną i dubbingową, a jej mąż, Tomasz Torres, to perkusista zespołu Afromental. Popularność przyniósł im udział w programie „Power Couple” w telewizji TVN. Para bierze udział w kampanii Poznaj Polskę, która promuje krajową turystykę. Pierwszym przystankiem na ich trasie był Gdańsk, teraz zaś przyszła pora na Kołobrzeg. Relację z ich nadmorskiej wizyty można obejrzeć w serwisie YouTube

Mogłoby się wydawać, że Kołobrzegu nie trzeba reklamować, ale to nieprawda. Po ponad roku niepewności i funkcjonowania “w kratkę” branża turystyczna powoli staje na nogi. Dzięki takim działaniom, jak akcja Poznaj Polskę, mamy szansę zachęcić Polaków do podróżowania po kraju i wspierania polskich hoteli, samorządów oraz atrakcji turystycznych. Jeśli w rezultacie frekwencja w tym sezonie nam dopisze, będziemy mogli z optymizmem spojrzeć w przyszłośćmówi Łukasz Genera, dyrektor hotelu Royal Tulip Sand w Kołobrzegu.

Jak przyznaje Oliwia Kiermasz z Travelist, Kołobrzeg to bezapelacyjnie jeden z najczęściej wybieranych kierunków wśród użytkowników tego portalu.–  Chociaż wielu Polaków dobrze zna to miejsce, chcieliśmy pokazać je w sposób wyjątkowy i tak, jak jeszcze nikt tego nie robił. Staramy się, by tegoroczna kampania Poznaj Polskę w równych proporcjach dostarczała wiedzy, inspiracji i humoru, a Tomek i Paulina doskonale utrzymują ten balansmówi Oliwia Kiermasz.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *