W Gdyni otwarto aparthotel Apartgdynia z 87 pokojami   OTWARCIA

W przemysłowej częsci Gdyni w sąsiedztwie bram portu, terenów stoczniowych i Estakady Kwiatkowskiego z początkiem lipca otwarty został aparthotel Apartgdynia z 87 pokojami.

Apartgdynia powstał w dawnym biurowcu PKS, który przeszedł generalny remont. – Apartgdynia powstał przede wszystkim z myślą o pracownikach szeroko pojętej branży morskiej, w tym branży stoczniowej. Nie jest to jednak typowy hotel pracowniczy, na co wskazuje nasz standard. Celujemy w klientów przybywających do Trójmiasta w celach biznesowych – powiedziała serwisowi trójmiasto.pl Natalia Szarmach. – Oferujemy w pełni wyposażone studia, które można wynająć w perspektywie zarówno krótko-, jak i długoterminowej. Można skorzystać z wynajmu na dobę lub kilka dni, jak i ponad rok. Warto wspomnieć, że w sezonie letnim przyjmujemy także turystów i honorujemy bony turystyczne.

Powierzchnie pokoi wynoszą od 18 do 45 m kw., większość jest dwuosobowych, ale są też jedno- i czteroosobowe. Wszystkie dysponują aneksami kuchennymi z pełnym wyposażeniem i łazienkami, a także trójszybowymi oknami, telewizorami umożliwiającymi połączenie z różnego rodzaju platformami i szerokopasmową siecią Wi-Fi. Dobór kolorów wyposażenia i zdobienia na ścianach nawiązują do klimatów morza. W aparthotelu nie ma całodobowej recepcji i restauracji, ale obiekt ma podpisaną umowę z lokalną firmą cateringową, w której goście mogą zamawiać śniadania, które będą dostarczane bezpośrednio pod drzwi pokoju. Na poziomie -1 znajdują się pralkosuszarki, a wkrótce otwarta ma zostać sala ogólnodostępna w klimacie sport-pubu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *