Best Western Hotel Jurata większy o 30 pokoi   INWESTYCJE  OTWARCIA

Do użytku gości zostało oddanych 30 gruntowanie wyremontowanych w nowej części hotelu Best Western w Juracie  należącego do PHH. Celem prac remontowych było dostosowanie nowych pokoi, zlokalizowanych w dawnym budynku Melodia, do standardów marki Best Western, który finalnie został włączony do Best Western Hotel Jurata, tworząc 75-pokojowy kompleks.

Projekt przygotowany został przez pracownię KM rubaszkiewicz, a celem było stworzenie spójnego, nowoczesnego kompleksu o nadmorskim charakterze. Modernizacji poddano 27 standardowych pokoi z łazienkami, dwa pokoje typu studio z częścią dzienną, aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką oraz jeden apartament z dużym tarasem. W pokojach nowoczesny charakter architekci chcieli uzyskać poprzez zastosowanie prostych form, dużych ciemnoniebieskich płaszczyzn i geometrycznych wzorów tapet. Całość uzupełniona została o grafiki podkreślające największy atut inwestycji, czyli bliskie sąsiedztwo jurackiej plaży. Nawiązania do lokalizacji odnaleźć można również w samym doborze kolorystyki w pokojach. Wrażenie przynależności do krajobrazu uzyskano poprzez zastosowanie granatu, nawiązującego do głębokich tonów morskich oraz żółtych elementów przywodzących na myśl rozległe piaszczyste plaże w letnim słońcu. Tło dla tych intensywnych elementów stanowią jasnoszare ściany, a także elementy o ciepłym odcieniu drewna.

Pokoje wyposażone są w  sofy wypoczynkowe z możliwością rozłożenia, co pozwala na uzyskanie dodatkowego miejsca noclegowego. Część pokoi ma dostęp do prywatnego balkonu z widokiem na otaczający sosnowy las. Dodatkowo posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek.

– Mamy nadzieję, że możliwość pobytu w nowych pokojach Best Western Hotel Jurata zachęci naszych gości do spędzenia tegorocznego urlopu w najbardziej ekskluzywnym kurorcie w Polsce – w Juracie. W naszych nowoczesnych pokojach goście poczują bliskość plaży, a bezpośrednie sąsiedztwo lasu sosnowego umożliwi wyciszenie i wypoczynek. Jak co roku nasza załoga przygotowała także wiele atrakcji dla najmłodszych, co umili pobyt szczególnie rodzinom z dziećmi – mówi Michał Szopa, dyrektor Best Western Hotel Jurata.

Hotel na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego dysponuje też salą konferencyjną na 150 osób, basenem i SPA. Best Western Hotel Jurata z 45 pokojami otwarty został w 2016 r. Wcześniej był to Ośrodek Wczasowy Muza, należący do Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze. W 2015 r. jeden z dwóch budynków – Rytm, wybudowany w 2013 r., został skategoryzowany na 3-gwiazdkowy hotel Jurata, a rok później wprowadzono go pod markę Best Western. Melodia wybudowana została w 1996 r. jako obiekt sezonowy.

– Best Western Hotel Jurata położony jest w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Polsce, a włączenie do niego niedawno wyremontowanych pokoi daje klientom zwiększoną gwarancję jakości i bezpieczeństwa w oparciu o program We Care Clean. Wierzymy, że rozszerzenie standardów globalnej marki Best Western na cały kompleks pozytywnie wpłynie na doświadczenia gości i zachęci ich do ponownych odwiedzin tego wyjątkowego miejsca – powiedziała Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *