Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica-Zdrój członkiem ISPA

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris jako pierwszy w Polsce został członkiem International SPA Association. Tym samym dołączył do elitarnego grona najlepszych ośrodków spa na świecie. - Otrzymanie tego członkostwa nie było łatwe.

Musieliśmy spełnić określone warunki i wprowadzić pewne udoskonalenia w naszym hotelu - przyznaje dr Irena Eris. - Odbieramy to jako wyróżnienie, ale także podsumowanie naszej obecności i podkreślenie wiodącej pozycji na rynku spa w Polsce - dodaje.


Powstałe w 1991 roku International SPA Association zrzesza profesjonalistów z całego świata z zakresu spa. Jego celem jest dostarczenie gościom usług najwyższej jakości. Aby taki poziom zapewnić, wszyscy członkowie organizacji zobligowani są do przestrzegania ustalonych przez nią norm i praktyk, mających na celu dążenie do profesjonalnego rozwoju branży spa poprzez rozwijanie możliwości kształcenia się, nawiązywania kontaktów zawodowych oraz promocję walorów spa wśród społeczeństwa.
Do ISPA kandydować będzie też nowy hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, położony niedaleko Ostródy. Jego otwarcie zaplanowano na 1 kwietnia br.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *