W Świnoujściu powstanie kompleks 44 Islands Resort z condohotelem   INWESTYCJE

W pierwszej linii zabudowy w Świnoujściu powstać ma kompleks apartamentowo-hotelowy w standardzie 5-gwiazdkowym z ok. 500 pokojami i apartamentami oraz m.in. strefą SPA & wellness z basenem, salą konferencyjną, restauracją i sky barem. W trzech połączonych budynkach znajdą się condohotel Dune oraz dwa apartamentowce Sand i Wave. Do sprzedaży wprowadzona została już oferta Wave ze 194 apartamentami.

Kompleks powstaje w Dzielnicy Nadmorskiej przy ul. Uzdrowiskowej przy planowanym nowym deptaku, który stanowi przedłużenie istniejącej Promenady. Inwestycja realizowana będzie w trzech etapach. Zakończenie budowy pierwszego etapu Wave z recepcją, pralnią z pięcioma stanowiskami, lokalami usługowymi i dwupoziomowym garażem podziemnym planowane jest na grudzień 2023 r. Na trzech niższych kondygnacjach znajdą się apartamenty 1- i 2-pokojowe od 21 do 62 m kw., a na czwartej i piątej apartamenty dwupoziomowe od 49 do 113 m kw. W części hotelowej znajdą się strefa wellness & SPA z basenem typu infinity na dachu oraz krytym, jacuzzi, zespołem saun parowych, suchych i na podczerwień, a także ofertą zabiegów fizjoterapeutycznych i usług okołomedycznych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *