Niedługo otwarcie Qubus Hotel Kraków

Wsierpniu br. na krakowskim Podgórzu otwarty zostanie kolejny obiekt sieci Qubus Hotel. Elewacja w części, gdzie znajdują się pokoje hotelowe jest już wykończona, teraz finalizowane są przetargi na meble i wyposażenie zarówno pokoi, jak i sal konferencyjnych oraz lokali gastronomicznych.


W pełni klimatyzowany Qubus Hotel Kraków będzie oferował sto dziewięćdziesiąt cztery pokoje, w tym pokoje o podwyższonym standardzie oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości będzie też sześćdziesiąt sześć miejsc parkingowych. Przeznaczono również 500 m2 na nowoczesne centrum konferencyjne, w którym będzie można zorganizować konferencję dla około 450 osób.
Dodatkowo hotel odda do dyspozycji gości restaurację z barem, jazz klubem oraz piano-barem na sto dziesięć osób, gdzie będzie można posłuchać muzyki na żywo.

Na ostatnim piętrze hotelu znajdować się będzie basen, centrum fitness oraz taras widokowy, z którego goście będą mogli podziwiać panoramę Krakowa. Hotel zaprojektowała Autorska Pracownia Architektury "URBICON" Sp. z o.o.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *