Dobry Hotel wydzierżawił dwa hotele H15 w Warszawie i Krakowie   INWESTYCJE

Sieć Dobry Hotel podpisała umowę dzierżawy i zarządzania dwoma 5-gwiazdkowymi hotelami – H15 Palace w Krakowie i H15 Boutique Hotel w Warszawie. Dzięki temu grupa zarządza obecnie 14 hotelami w całej Polsce.

H15 Boutique Hotel w Warszawie

H15 Palace i H15 Boutique Hotel to dwa z trzech obiektów zarządzanych dotychczas przez grupę kapitałową AB Investment Group (trzecim jest hotel Francuski w Krakowie). H15 Boutique Hotel & Residence mieści się w zabytkowej, XIX-wiecznej kamienicy w samym centrum Warszawy. W 2017 r. H15 Boutique Hotel został wybrany przez Trivago najlepszym pięciogwiazdkowym hotelem w Polsce. Oferuje 47 apartamentów. H15 Palace mieści się przy ul. św. Jana 15. W tym samym miejscu znajdował się wcześniej Pałac Lubomirskich. H15 Palace to połączenie architektury Starego Miasta w Krakowie i nowoczesnego designu wewnątrz kilku budynków z różnych okresów, połączonych w jeden obiekt. Hotel oferuje 71 różnorodnych pokoi i apartamentów wyposażonych w meble włoskie, francuskie i polskie.

H15 Palace w Krakowie

  H15 Boutique Hotel & Residence rozpoczęliśmy tworzyć w 2008 r. Od początku kierowaliśmy się zasadami zero kompromisu w tworzeniu hotelu i chęcią stworzenia miejsca na mapie Warszawy, które będzie doceniane przez przyszłych gości, ale również przez mieszkańców. Miejsce, z którego nasi współpracownicy będą dumni, że tworzą fenomenalny projekt razem z nami. Dziś wysiłek jest wynagradzany. Oddajemy naszemu partnerowi w zarządzanie dwa wyjątkowe obiekty, a w niedalekiej przyszłości również wyjątkowy trzeci, który jest już w końcowej fazie przygotowań – mówi prezes zarządu AB Investment Group, Grzegorz Rygiel.  – Przyszedł czas na kolejne wyzwania i nowe projekty. Wyznaczyliśmy sobie dalsze cele, aby kontynuować tworzenie nowych wyjątkowych miejsc wykorzystując nasze doświadczenie i potencjał jaki kryją nieruchomości w całej Polsce.

Dobry Hotel zarządza hotelami w Trójmieście, Warszawie (Moxy), Krakowie, Poznaniu, Zakopanem, Jastarni i Mikołajkach, wśród których dotąd był jeden 5-gwiazdkowy – Mikołajki,

– Objęcie zarządzaniem dwóch kolejnych hoteli, to bardzo ważne wydarzenie dla naszej grupy, pozwalające nam z optymizmem patrzeć na rozwój sytuacji całej branży. Ostatnie miesiące pokazały jak ogromny jest potencjał polskiego rynku turystycznego oraz hoteli – mówi prezes zarządu i właściciel Grupy Dobry Hotel, Leszek Mięczkowski. – Tak dużego zainteresowania pobytami w naszych obiektach już dawno nie notowaliśmy. Bardzo nas to cieszy, bo świadczy to nie tylko o atrakcyjności naszych lokalizacji, ale również o poczuciu bezpieczeństwa, jakie dajemy naszym gościom. Kolejne tak atrakcyjne lokalizacje, jakimi są dwa wydzierżawione hotele to dla nas możliwość oferowania szerszej oferty pobytowej dla coraz bardziej wymagających gości. Jestem przekonany, że przed nami kolejne dobre miesiące zarówno pod kątem pobytów wypoczynkowych, jak i biznesowych.

Inicjatorem rozmów, w efekcie których Dobry Hotel został zarządcą hoteli H15, jest Dariusz Futoma, managing partner Horwath HTL. – Różnorodność każdego z obiektów pozwala docenić piękno miejsc, w których znajdują się hotele, a co ważniejsze, daje ona gwarancję kompleksowego i indywidualnego podejścia do potrzeb odwiedzających. To najważniejsza kwestia, na której zależy wszystkim gościom, niezależnie od miejsca, które odwiedzają. Dobry Hotel to rozumie i konsekwentnie realizuje tę ideę, maksymalnie wykorzystując przy tym potencjał piękna polskich miast – podkreśla Dariusz Futoma.. ­


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *