Nowa dyrektor generalna Sheratona Sopot   PERSONALIA

Catalina Susan została nową dyrektor generalną Sheratona Sopot. Ostatnio zarządzała hotelem Marriott w stolicy Armenii – Erywaniu, a wcześniej pracowała m.in. jako dyrektor finansowa Marriott Warszawa.  

Pochodząca z Rumunii Catalina Susan z hotelarstwem związana jest od 2000 r. Zaczynała w dziale finansów luksusowego JW Marriott Grand Hotel w Bukareszcie. W 2006 r. trafiła do Marriotta Warszawa jako zastępca dyrektora finansowego, a po roku wróciła do Bukaresztu jako dyrektor działu finansowego. W 2012 r. objęta tę samą funkcję w warszawskim Marriott. Jak mówiła kilka lat później w wywiadzie dla serwisu hoteliermagazine.net: „Marriott Warszawa z 523 pokojami jest największym hotelem Marriotta w Europie i często stanowi trampolinę, dla tych którzy zaczynają tam pracę, do stanowiska dyrektora generalnego, ponieważ można się tam bardzo dużo nauczyć”. I w 2016 r. została dyrektor generalną Courtyard by Marriott Budapeszt, a w 2017 r. Armenia Marriott Hotel w Erywaniu.

W Sheratonie Sopot zastąpiła Artura Zawadzkiego, który zarządzał hotelem od 2019 r., wcześniej przez dwa lata Sheratonem Poznań.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *