W Warszawie rusza Tulip Residences Targowa. W condo   OTWARCIA

1 września na Pradze w Warszawie w pobliżu Stadionu Narodowego oficjalnie rusza 3-gwiazdkowy aparthotel Tulip Residences Targowa ze 110 pokojami, studiami i apartamentami. To drugi obiekt na świecie, po Paryżu, pod tą marką stworzoną przez Louvre Hotels Group. Studia i apartamenty sprzedawane są w modelu condo przez WIK Capital z deklaracją 7 proc. zwrotu rocznie. Inwestorem jest warszawski deweloper Wawa Novum.

Tulip Residences Targowa oferuje 46 pokoi hotelowych, 16 studiów z aneksami kuchennymi oraz 48 apartamentów z sypialnią, salonem i aneksem. Wszystkie wyposażone są m.in. w klimatyzację, 40-calowe telewizory i bezpłatne WiFi. Sprzedawane są w wariantach cenowych do 30 noclegów i powyżej 30 noclegów. W hotelu znaleźć ma się też restauracja z barem.

Marka Tulip Residences to, jak opisuje sieć Louvre Hotels Group, hybrydowa koncepcja zakwaterowania, która łączyć ma w sobie „komfort przestrzeni mieszkalnych i wypoczynkowych z funkcjonalnością przyjaznego środowiska coworkingowego. Wnętrza zaprojektowano we współpracy z firmą Tremend i Magdaleną Federowicz-Boule”. „Wprowadzając Tulip Residences, koncepcję 3-gwiazdkowego aparthotelu, Louvre Hotels Group poszerza swoje portfolio i zdobywa przyczółek w nowym segmencie o wysokim potencjale. Grupa oferuje swoim klientom i inwestorom uzupełnienie tradycyjnych marek, pozycjonując się jako miejska przystań dla osób przyjeżdżających na dłuższy pobyt” – wyjaśnia sieć powody stworzenia nowej marki. W ciągu pięciu lat planowane jest otwarcie 30 obiektów.

Tulip Residencesto to trzeci hotel otwarty w tym roku w Warszawie, po NYX i drugiej części Arche Poloneza. Łącznie wprowadziły 690 pokoi i apartamentów. W ub.r. od maja po pierwszym lockdownie w Warszawie otwarto siedem hoteli z 1,2 tys. pokoi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *