Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje świętował 30-lecie

Hotel Amber Baltic Międzyzdroje był pierwszym na polskim wybrzeżu i drugim w Polsce hotelem sieciowym. 20 sierpnia obchodził swoje 30-lecie w gronie wieloletnich gości i partnerów biznesowych.

Tutaj powstawał jeden z pierwszych filmowych bestsellerów lat 90. – „Młode Wilki”, w którym miejscem akcji był jeden z symboli kurortu – Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje, wówczas znany jako Amber Baltic. Wśród wieloletnich gości hotelu są m.in. Jarosław Jakimowicz, Zbigniew Buczkowski, Katarzyna Grochola. W sezonie wakacyjnym obłożenie hotelu nie spada poniżej 90 proc.

– Jesteśmy obecni na polskim rynku hotelarskim od 30 lat. Od początku hotel należy do austriackiej sieci Vienna House, która ustala nasze standardy i strategię rozwoju. Myślę, że dzięki temu nie ustępujemy w niczym nowoczesnym obiektom i ciągle jesteśmy jednym z najbardziej popularnych hoteli na zachodnim wybrzeżu – podkreśla Monika Kowalska, dyrektorka Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje. – To, co nas wyróżnia, to nie tylko doskonałe położenie nad samym morzem, ale również wysoki standard obsługi i atmosfera, która sprawia, że wielu gości jest z nami związanych emocjonalnie.

W imprezie urodzinowej, której tematyka związana była z książką i filmem, wzięło udział ponad 220 osób, wśród których byli m.in. włodarze Międzyzdrojów, prezydent Wrocławia, konsul honorowy Indii we Wrocławiu, przedstawiciele polityki, aktorzy i pisarze – Zbigniew Buczkowski, Marek Włodarczyk, Robert Moskwa, Janusz Chabior, oraz wieloletni goście, partnerzy biznesowi i pracownicy. Impreza częściowo miała charakter garden party. W hotelowym ogrodzie oraz na tarasie z widokiem na morze można było podziwiać pokaz barmański i spektakularny pokaz sztucznych ogni. Natomiast we wnętrzach czas upływał przy akompaniamencie muzyki na żywo, a o wrażenia artystyczne zadbali aktorzy Teatru Polskiego w Szczecinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *